Other lots in this auction
-
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#638
Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200/300 -
#14
Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#434
Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
Une paire d’appliques en corne et coupes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#907
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#661
Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#90
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 130/200 -
#705
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150/200 -
#895Longchamp
Een lange halssnoer van zilver en kalfsleder in originele doos. We voegen er een zilveren armband bezet met rodiet aan toe.
Un long collier en argent et cuir de veau, dans sa boîte d’origine. Nous ajoutons un bracelet en argent, serti de rhodite.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100/200 -
#396
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400 -
#420
Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.
Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXXNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#894
Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
Quatre vases différents avec métal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50