Other lots in this auction
-
#388Keramiek mid-century asbak, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi. Gemarkeerd Italy - 102/20.
Cendrier en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi. Marqué Italie - 102/20.No longer availableDim. Ø20,5cmEstimate: € 35 / 45 -
#592Twee Japans bronzen vaasjes met bijgevoegd keteltje. Onderaan gemerkt.
Deux vases japonais en bronze avec bouilloire attachée. Marqué en bas.No longer availableDim. h 13 cm & h 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Pol MaraPeriod: 1920-1998“Koppel met geometrisch detail”, litho op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/99.
"Couple au détail géométrique", lithographie sur papier, signée hors et numérotée 15/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#573lot van 2 Indonesische medicijnpotjes.
lot de 2 pots de médecine indonésiens.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#671Rik DelrueBeeld in Royal Boch, “Fast Affection Bear”, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Statuette en Royal Boch, "Fast Affection Bear", design Rik Delrue, poinçonnée.No longer availableDim. H: H: 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#440Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280 / 350 -
#35Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee en een pareltje. Lengte ketting: 23 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et d'une perle. Longueur de la chaîne : 23 cm.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 150 / 200 -
#605Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.
Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.No longer availableDim. H: 12-30 cmØ: 26-31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#575Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 700 -
#408Een gebeeldhouwde houten zittende keizer. Chinees werk. Sporen van polychromie, manco’s. Met toelatingszegel achteraan.
Un empereur assis en bois sculpté. Travail chinois. Traces de polychromie, manquants. Avec cachet d'admission au dos.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#249Een paar ingekleurde gravures: “Surrender of the Childeren of Tippoo Sultain.” & “Finding of the Body of Tippoo Sultain.”
Une paire de gravures coloriées : « Reddition des enfants de Tippoo Sultain ». & « Découverte du corps de Tippoo Sultain ».No longer availableDim. 61 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212August Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Landelijk dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Village de campagne". Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 80 / 100


