Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.

Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.

Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.
SKU: 2501220344.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #527

    Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #147

    Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.

    Une lampe chromée avec une boule de verre dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #515

    Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.

    Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een art deco lamp in chroom.

    Une lampe art déco en chrome.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47

    Een bolle lampenvoet van Frans porselein met meerkleurige decors naar Fragonard in een Fries, omgeven met vergulde versieringen en op rode fond. Het decor met de hand gereproduceerd op de kap.

    Un pied de lampe bombé en porcelaine française à décors polychromes d'après Fragonard dans un frison, entouré de décors dorés et sur fond rouge. Le décor est reproduit à la main sur l'abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #195
    Banci, Firenze

    Een metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.

    Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #303

    Een paar messingen kerkkandelaars.

    Une paire de chandeliers d'église en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #555

    Een hert van brons. Azië.

    Un cerf en bronze. Asie.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #643

    “Leonardo Torfs”. Een map met 101 reproducties van inkttekeningen van de kunstenaar. Uitgegeven door Marcel Van Damme en Thorwald Pullinckx, eigen beheer 1980.

    “Leonardo Torfs”. Une farde avec 101 reproductions des dessins à l'encre de l'artiste. Publié par Marcel Van Damme et Thorwald Pullinckx, auto-publié 1980.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #66

    Een ronde Engelse boekenstandaard.

    Un présentoir à livres anglais rond.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Klaprozen in koperen kan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    “Coquelicots dans une cruche en cuivre”. Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
    No longer available
    Dim. 80 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583

    Een lotje antiek aardewerk, bestaande uit een olie-en azijnstelletje. Frankrijk, vroeg XIXe eeuw. Bijgevoegd een kom van XIXe eeuws Brugs aardewerk met bakfout.

    Un lot de poterie ancienne, composé d'un huilier-vinaigrier. France, début XIXème siècle. Inclus un bol de poterie brugeoise du XIXème siècle avec défaut de cuisson.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #215
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Val Saint Lambert

    Rechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #228

    Een paar grote Delftse schotels van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor en waarbij één met gele rand.

    Paire de grands plats en faïence de Delft bleu et blanc, ornés d'un décor floral et un à bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 41 - 42 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #667

    “Hindenburg”. Boek met documentatie. Ed. 1994.

    “Hindenburg”. Livre avec documentation. Ed. 1994.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #605

    Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.

    Boîte de conservation carrée avec couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #697

    “Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.

    Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #39
    E. Orban

    “Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Vue sur la forêt. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More