Similar lots by type
-
#631
Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#689
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20/30 -
#293
Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.
Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 40/50 -
#162
Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350/400 -
#297
Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#253
Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50/80 -
#137
Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240 -
#573
Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190/230 -
#59
“Het verzamelen van de jachtbuit”. Olieverf op koper. Russische school, XIXe eeuw. Verfschade bovenaan.
Collecte du butin de chasse. Huile sur cuivre. Ecole russe, XIXe siècle. Dégâts à la peinture vers le haut.No longer availableDim. 28,5 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#648
Een paar lampjes met kwarts.
Une paire de lampes avec quartz.No longer availableDim. h: 21 en 24 cmEstimate: € 40/50 -
#628
Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
Une paire de bougeoirs en bronze. Italie(?) vers 1600.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#532
Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Een zesarmig koperen luchtertje met kleurloze en blauw glazen pendeloques en bellen.
Un lustre en cuivre à six bras avec des pendentifs et des cloches en verre clair et bleu.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#534
Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#281
Een messingen tafellampje met glazen kapje en getooid met een vrouwelijk naakt.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre et ornée d'un nu féminin.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#199
Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#1
Een paar messingen kraanvogels.
Une paire de grues en laiton.No longer availableDim. h: 27 & 33 cmEstimate: € 80/100 -
#643
Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.
Une petite lampe en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre multicolore. Marquée 'Primerose'.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#704
Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#347
Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.
Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 50/70 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500/1600 -
#407
Een paar vaasjes van cloisonné op messing.
Une paire de vases cloisonnés sur laiton.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.
Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cmEstimate: € 25/35 -
#308
Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#582Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Composition. Technique mixte, monogrammée.No longer availableDim. 11,5 x 14 cmEstimate: € 80/100 -
#624
“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#398
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor de coq multicolore.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#349
Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40 -
#242Jean Beernaert
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche dans le port. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 50/70 -
#672
Een kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van een pioen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt Jingdezhen Zhi (omstreeks 1970).
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#502J. Sorolla
“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.No longer availableDim. 36 x 38 cmEstimate: € 200/250 -
#33
Tafelklok merk Eurobell naar Engels voorbeeld.
Horloge de table de marque Eurobell d'après l'exemple anglais.No longer availableDim. 38 X 26 cmEstimate: € 25/35 -
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80/120 -
#632
Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.No longer availableDim. 44 x 34 - 43 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#393
Een designvaas van beige en bruin glas.
Un vase design en verre beige et marron.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 45/55