#624
Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#53
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#63
Een koffergrammofoon met een groot aantal platen.
#225
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
#497
Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50/60 -
#33
Twee antieke handgeschilderde metalen dienbladen.
#525
#183
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#781
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#415
Een gietijzeren kolenbak.
#48
Lot de caméras e.a. dont deux projecteurs Eumig, deux caméras Eumig, un appareil photo Voigtländer et outils dans un coffre, un appareil Reflecta et un appareil Zeis Ikon.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#329Walter TeuninkPeriod: °1941
“Golven aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vagues devant la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 80 cmEstimate: € 100/150