#235Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met rozetten en half edelstenen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#622Een modern stenen hoofd.
Une tête moderne en pierre.No longer availableDim. h:Estimate: € 550 / 600 -
#450“Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.
“La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.No longer availableDim. 7 x 14,5 cm 56,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#410Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.
Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#791Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#660Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 150