Other lots in this auction
-
#207Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.
Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 360 / 400 -
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
Une pendule de table avec cadran lunaire. Travail UW20/8.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#228Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een koppel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome dorée, décor peint à la main d’un couple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
Bureau en chêne ouvrant à six tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 103 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 14,30 g 4,5 cmEstimate: € 130 / 160 -
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#755Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579“De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#285Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy orange diamant van ± 0,20 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600

