#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#388Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#667Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
#16Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
#631Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700 / 750 -
#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Une paire de coqs en métal argenté.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40