Similar lots by type
-
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#342Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
Une canne en bois avec une tête d'éléphant en guise de manche.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78Een paar metalen eenden.
Une paire de canards en métal.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250
Other lots in this auction
-
#408Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.
Une gourde avec une ceinture en cuir et décorée de perles des Maasai, Kenya.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée et datée '57.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#38Lalique, FranceEen bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.
Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Val Saint LambertDrie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#385Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.
Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#626Horn CollectionEen vintage kunststoffen salontafel met chromen wieltjes. Ontwerp door Peter Ghyczy. Gemerkt onderaan.
Une table basse vintage en plastique avec des roues chromées. Design par Peter Ghyczy. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#263Twee meerkleurig porseleinen beeldjes. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux figurines en porcelaine multicolore. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. H. 14 & 12 cmEstimate: € 65 / 80 -
#595Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
Une paire de cache-pot cylindriques en porcelaine.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 70 / 90 -
#668Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.
Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cm - 31 cmEstimate: € 30 / 60 -
#347Herend, HungaryDrie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 60 / 80

