Similar lots by type
-
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
Une canne en bois avec une tête d'éléphant en guise de manche.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#78Een paar metalen eenden.
Une paire de canards en métal.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#342Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#143J. DauvergneEen art deco groep met voorstelling van Artemis die jaagt op twee gemzen. Zamak op meersoortig marmer.
Groupe art déco représentant Artémis chassant deux chamois. Zamak sur marbre de couleurs différentes.No longer availableDim. 84 cm x 17 cm x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Lac dans la forêt”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 35 / 45 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85 / 100 -
#345Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392Pierre Romain DesfossesPeriod: 1887- 1954“Goudvissen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Poissons rouges. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#114“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#334Drie kleine voorwerpen van Russisch zilver, bestaande uit een pillendoosje met email, een servetring, eveneens met email en een vodkabekertje met gegraveerd decor.
Trois petits objets en argent de Russie, composés d'un pilulier émaillé, d'un rond de serviette également émaillé et d'une coupe à vodka à décor gravé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#648“Zelfportret”. Een meerkleurig beeldje van kunsthars naar een werk van Herman brood. Gemerkt en genummerd.
Autoportrait. Statuette en résine multicolore d'après une oeuvre d'Herman Brood. Marquée et numérotée.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 160 -
#575Een roestkleurig lederen relaxfauteuil, elektrisch verstelbaar. Prima staat.
Un fauteuil inclinable en cuir de couleur rouille, réglable électriquement. Excellent état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#343Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.
Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#497Vier verschillende borden van Chinees porselein met blauw op witte decors. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 80 / 120

