Similar lots by type
-
#191
Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)
Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)No longer availableDim. 3923,65 gEstimate: € 2400/3000 -
#393
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer en enkele schaaltje. We voegen er een schaaltje en een theezeefje van zilver aan toe.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un seau à champagne et coupelles. Nous ajoutons un petit tamis à thé en argent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#247
Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.
Une coupelle en argent philigrané. 200,14 g.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 80/100 -
#825
The John F. Kennedy commorative, The Lincoln mint.36 munten van 1 troy ounce in ,925 zilver voor een totaal van1,1 kg.We voegen er een pin van JFK en Jaqueline Kennedy , een factkaart over lincoln en Kennedy met 2 munten en een medaillon van Kennedey aan toe
The John F. Kennedy commorative, The Lincoln mint.36 pièces d’ 1 troy ounce en argent ,925 ‰ pesant ±1,1 kg.Nous ajoutons une pins de JFK et de Jacqueline Kennedy, une carte historique sur Lincoln et Kennedy avec 2 pièces de monnaie et un médaillon de Kennedy.No longer availableEstimate: € 450/650
Other lots in this auction
-
#648
Een netsuké “Man met kikker in mand”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Homme à la grenouille dans un panier”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#284René De Lannoy
“Weelderige bloemenvaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase richement fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 119 cmEstimate: € 100/160 -
#421
Een lot van dertien Boeddhas van Chinees porselein, waaronder één grotere.
Un lot de treize Bouddhas en porcelaine chinoise, dont un plus grand.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#443
Een partij albums met chromo’s.
Lot d’albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#471
Een huisaltaartje en diverse siervoorwerpen naar de Ming-dynastie. Chinees werk.
Petit autel domestique et divers objets de décoration en grès d’après la dynastie Ming. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#136
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 150/250 -
#493
Ganesha. Bronzen beeldje.
Ganecha. Statuette en bronze.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60/80 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,20 gEstimate: € 1300/1500 -
#665Charles Coypel
“C’est la Tunique de mon fils, une bête cruelle la dévoré, une bête a devoré Joseph”. Dédié à Son Altesse Royalle Monseigneur le Duc d’Orléans Regent du Royaume. Fr. Poilly Scul. 10 nadrukken.
“C’est la Tunique de mon fils, une bête cruelle la dévoré, une bête a devoré Joseph”. Dédié à Son Altesse Royalle Monseigneur le Duc d’Orléans Regent du Royaume. Fr. Poilly Scul. 10 éditions postérieures.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#789
“Templi D. Virginis Mariae vera delineatio”. Een XVIIIe eeuwse gravure.
“Templi D. Virginis Mariae vera delineatio”. Une gravure , XVIIIième siècle.No longer availableDim. 23 x 31,5 cmEstimate: € 80/100 -
#442
Een lot van twaalf etsen, een houtsnede en drie tekeningen zonder kader. O.a. Hens, Gorus en de Coninck.
Lot de douze eaux-fortes, une gravure sur bois et trois dessins sans cadre. E.a. par Hens, Gorus et De Coninck.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#601
Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850/900