Other lots in this auction
-
#145Bohemia crystal, Tsjechië
Een reeks van zes glazen van kleurloos kristal met geslepen decors. Gemerkt en in originele doos.
Ensemble de six verres en cristal clair à décors taillés. Marqués et dans leur boîte d'origine.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 120/200 -
#92Frans Boeye
“Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 88 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#340Roskopf
Een roestvrij stalen zakhorloge met horlogeketting.
Une montre de poche en acier inoxydable avec une chaîne de montre.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40/60 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#371
Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Haarscheurtje op de bodem. Tijdperk Qianlong.
Une assiette en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc. Cheveu sur le fond. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#177
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450/650 -
#101
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#508
Een modern beeldhouwwerkje. Draagt monogram op de sokkel. Japanse school.
Une sculpture moderne. Porte monogramme sur le socle. Ecole japonaise.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#484
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#624
“Stilleven met bloemen en sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#512R. Blomme
“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#214
“Schepen bij woelige zee”. Olieverf op paneel naar François Musin. Apocrief gesigneerd
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur panneau d'après François Musin. Signature apocryphe.No longer availableDim. 42 x 74 cmEstimate: € 200/300