#502“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Monogram onduidelijk.
« Abstrait ». Technique mixte sur papier. Monogramme incertain.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#232Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
#190Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een in markies geslepen diamant van +- 0,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier avec pendentif en or blanc 18 ct serti d'un diamant taille marquis de +-0,32 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,27 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#42Twee handgeschilderde miniatuur damesportretten op ivoor in kadertje van ebbenhout en been. Eén paneeltje gebarsten en bij het andere een benen plaatje manco. Gesigneerd.
Deux portraits de femmes miniatures peints à la main sur ivoire dans un cadre en ébène et os. Un panneau est fissuré et l'autre a une plaque en os manquante. Signé.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#442Salvador Dali“Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.
#484“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
#181Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.
#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
Carpette persane en laine et soie.No longer availableDim. 115 x 78 cmEstimate: € 80 / 100