Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.
Dim. 44 x 55 cm
SKU: 2501220321.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #360

    Een broche en een paar oorbellen.

    Une broche et une paire de boucles d'oreilles.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #344

    Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.

    Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #603

    Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.

    Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.
    No longer available
    Dim. 54 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    “Liggende vrouw”. Een gepatineerd bronzen beeld in art deco-stijl naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    Femme allongée. Statue en bronze patiné de style Art Déco d'après une oeuvre d'Agathon Léonard. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #142
    Omer Coppens

    “Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #7
    Céramique Montoise, Bergen

    Een paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.

    Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #382

    “Stilleven langs een vijver”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Heullant’.

    “Nature morte au bord d'un étang”. Huile sur toile. Signé 'Heullant'.
    No longer available
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #602
    Gaston Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #380

    Een hanger van jade, versierd met een Quanyin en op de randen kikkertjes, een feniks en een draak.

    Un pendentif en jade, décoré d'un Quanyin et sur les bords de grenouilles, d'un phénix et d'un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø 4,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #661

    Een lot Japans porselein, bestaande uit een kom (schilfer aan de basis), een klein kommetje en een kopje met schotel (kleine randschilfer). XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine du Japon, composé d'un bol (éclat à la base), d'un petit bol et d'une tasse avec soucoupe (petit éclat sur le bord). XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 - 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #673
    Alessi

    Witmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.

    Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & Ø38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.

    Lampe art déco au cygne. Socle en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More