Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.
Dim. 44 x 55 cm
SKU: 2501220321.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #357

    Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.

    Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 359 x 251 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #350

    Een dameszakhorloge gemonteerd als polshorloge en een herenzakhorloge. 800‰ zilver.

    Une montre de poche pour femme montée en montre-bracelet et une montre de poche pour homme. Argent 800‰.
    No longer available
    Dim. Ø 4,5 en 3 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #539
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    No longer available
    Dim. 370 x 260 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #207

    Een art deco lamp in chroom.

    Une lampe art déco en chrome.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #567
    Feltmann, Weiden

    Een servies van Beiers porselein, versierd met vergulde rand, bestaande uit een grote en een kleine terrine, een grote ronde schotel, een slakom, 12 diepe, 12 platte en 12 dessertbordjes, 18 ondertassen en 17 kopjes (Eén met barst). Bijgevoegd 9 kopjes en 12 ondertassen van Winterling. Alles gemerkt onderaan.

    Service en porcelaine bavaroise, orné d'un rebord doré, comprenant une grande et une petite terrine, un grand plat rond, un saladier, 12 assiettes creuses, 12 plates et 12 à dessert, 18 soucoupes et 17 tasses (une avec fêlure). Ajoutées 9 tasses Winterling et 12 soucoupes. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #67

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.

    Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #291

    Twee verschillende vazen van meerkleurig geglazurd aardewerk, versierd met bloemendecors.

    Deux vases différents en faïence émaillée multicolore, à décor de décors floraux.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478

    “Hotei met waaier”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.

    Hotei à l'éventail. Netsuke finement sculpté et en partie polychrome. Signé en bas. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 4,6 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #700

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 8,07 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #505

    Een glazen vitrinekast. Met twee glazen schappen. Er zit een barst in een van de zijkanten.

    Vitrine en verre avec deux niveaux. Fissure à un côté.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218
    Negretti & Zambra, London.

    Een antieke houten stereoscoop - grafoscoop met wegklapbare loep en afneembare stereokijker. Met ingelegd ivoren merkplaatje. Engeland omstreeks 1880.

    Ancien stéréoscope en bois - graphoscope avec loupe pliante et stéréoscope amovible. Avec plaque de marque en ivoire incrustée. Angleterre vers 1880.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More