Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.
Dim. 44 x 55 cm
SKU: 2501220321.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #92
    Frans Boeye

    “Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.

    “Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 88 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1

    Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.

    Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #592

    “Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #298

    Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.

    Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #149
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #183

    Een driedelig zilveren theestel met overvloedig uitgewerkt decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Merken van Sheffield met jaarletter ‘h’ voor 1900. Genummerd 3827.

    Un service à thé en argent trois pièces avec un décor élaboré et la théière avec poignée en bois et bouton de couvercle. Marques de Sheffield avec la lettre de l'année h avant 1900. Numérotée 3827.
    No longer available
    Dim. 765 gram Bruto
    Estimate: € 300 / 400
  • #126

    Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.

    Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.
    No longer available
    Dim. 172 x 113 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #335

    Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).

    Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).
    No longer available
    Dim. h: 19 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #603

    Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.

    Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.
    No longer available
    Dim. 54 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Gerardus Hurkmans

    “Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de la campagne”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #563

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.

    Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #5

    Twee meerkleurig porseleinen olifantjes, waarbij één gemerkt van Cortendorf.

    Deux éléphants en porcelaine multicolores, l'un marqué par Cortendorf.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More