#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
#745Calligaris, ItalyEen reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.
Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 500 / 600 -
#24“Bomen langs een stroompje in de winter”. Olieverf op doek. Onderdeel van een groter werk (?)
Arbres le long d'un ruisseau en hiver . Huile sur toile. Partie d'une œuvre plus importante (?)No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring.
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#405GivenchyEen achthoekige hervulbare balpen. In etui.
Stylo-bille octogonal dans son étui.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#533Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders.
#191Een opengewerkt bronzen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf armen.
Garniture à pendule en bronze ajouré de style Napoléon III, composée d'une pendule et de deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 67 & 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#249“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 350 / 450