Other lots in this auction
-
#540Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 460 / 500 -
#332Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#649Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#491Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#328Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280 -
#108“Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.
Mère de Dieu, joie des soufrants. Triptyque en laiton avec émail.No longer availableDim. 11 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,54 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 700 / 800 -
#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,81 gEstimate: € 150 / 200

