#256Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
#414Staf De Smedt“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#738Betonville.Een oude diamantzaag.
Une vieille scie à diamant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#479“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
#297Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
Pendule de grand-père breton avec boîtier sculpté, décorée d'une scène de cheminée, de feuilles et de barres ajourées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240