Other lots in this auction
-
#609
Trumeauspiegel. Tijdperk Empire.
Trumeau d’époque Empire.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 50/60 -
#648
“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
“Famille”. Statuette en plastique monogrammée RVH.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#251Christian Dior 130
Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#713
Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 70/80 -
#481Dubois, Bouffiouix
Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.
Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/70 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 1000/1200 -
#358
Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#517
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw en wit vegetaal decor en met langlevensteken op het deksel.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor végétal bleu et blanc et des marques de longévité sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#655
Een ronde gefineerde mahoniehouten Empire tafel op driepoot met grijs marmeren blad. Verguld koperen monturen op de voet. Op te frissen.
Table ronde Empire en placage d’acajou sur tripode et à tablette en marbre gris. Montures en cuivre doré aux pieds. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Drie diverse armstoelen, waarvan twee in Lodewijk XVI-stijl en één in Lodewijk XV-stijl. Te herbekleden.
Trois fauteuils différents dont deux de style Louis XVI et un de style Louis XV. Couvertures à remplacer.No longer availableEstimate: € 50/60