Other lots in this auction
-
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
“Poissons”. Sérigraphies.No longer availableDim. 29 x 44 & 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#663Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498GuerinEen sierkruikje van meerkleurig geglazuurd decor van vissen. Onderaan gemerkt.
Une cruche décorative de poisson émaillé multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504Nancy AileryPeriod: °1962“Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.
Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.No longer availableDim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Theodor Van RyswyckPeriod: 1811 - 1849“Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.
Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.No longer availableDim. 38 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#673Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.
Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#455Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463GuerinEen bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200

