Other lots in this auction
-
#133
Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#481Dubois, Bouffiouix
Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.
Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/70 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. en een centrale briljant van +- 1,01 ct. GSI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,72 ct. Et un diamant central de + - 1,01 ct. GSI1.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 3200/3300 -
#221
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/50 -
#536LUCI
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300/400 -
#663
Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#296
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#539Theodor Van RyswyckPeriod: 1811 - 1849
“Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.
Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.No longer availableDim. 38 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#762Villeroy & Boch, Metlach
Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.
Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 8,5 cm - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#513Guerin
Een grote siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#279V. Dethier
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers de la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 73 cmEstimate: € 120/200