#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#613WiskemannEen koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
A coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21cmEstimate: € 80 / 120 -
#288Wiskemann, BruxellesEen lot van 6 Wiskemann serviesstukken bestaande uit sauskommen, dienbladen en theekannetje.
A set of 6 Wiskemann tableware pieces, including sauce boats, trays, and a teapot.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#303Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.
A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
A Wiskemann coffee and tea set, consisting of a coffee and tea pot with wooden handle, sugar bowl, milk jug and tray. Marked and numbered at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#469“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 60cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#333Korbuly, MatadorEen vintage bouwdoos, Korbuly, Matador. In zijn originele doos met instructieboekje.
A vintage construction set, Korbuly, Matador. In its original box with instruction booklet.No longer availableDim. 9 x 39 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale aquamarijn van +- 6,18 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central aquamarine of approximately 6.18 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 800 / 900 -
#582Rolls RoyceEen groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#413PunuEen gepatineerd uit hout gesculpteerd masker met raffia. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and raffia sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 75 / 125 -
#42“Jongedamesportret met handschoen.” Olieverf op doek.
"Young lady portrait with glove." Oil on canvas.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#194Een grote geslepen spiegel met verguld kader en ornamenten. Bovenaan bas-reliëf van gips met enige schilfers en barsten. Ornament onderaan los.
A large cut mirror with gilded frame and ornaments. Plaster bas-relief at the top with some flakes and cracks. Ornament at the bottom is loose.No longer availableDim. 197 x 96cmEstimate: € 150 / 200