Other lots in this auction
-
#477Een oude wijze met perzik van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Staf manco.
Un vieux sage à la pêche en porcelaine chinoise multicolore. Marqué en bas. Canne manque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#48“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.
La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.No longer availableDim. 8,5 x 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#322Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#594Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,54 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 700 / 800 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#703Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableDim. 143 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#738Betonville.Een oude diamantzaag.
Une vieille scie à diamant.No longer availableEstimate: € 40 / 60



