Other lots in this auction
-
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 194 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#91Een oud schaalmodel van een galjoen.
Une ancienne maquette d'un galion.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#253Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#333Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.
Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 150 / 200 -
#110Een 18 karaats roos gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,23 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,23 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 1850 / 2000 -
#143Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en een centrale briljant van +- 0,61 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et un diamant central de + - 0,61 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#411Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60 / 100



