Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.

Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.

Un crâne de bison décoré de motifs sculptés.
SKU: 2710200587.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #587
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #576
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 244 x 194 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.

    Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #91

    Een oud schaalmodel van een galjoen.

    Une ancienne maquette d'un galion.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #731

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #253

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #333

    Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.

    Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 10 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #110

    Een 18 karaats roos gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,23 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,23 ct.
    No longer available
    Dim. 15,26 g
    Estimate: € 1850 / 2000
  • #143

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #764

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en een centrale briljant van +- 0,61 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et un diamant central de + - 0,61 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #411
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More