#143Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#386Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#452Een Duitse zwaardbajonet. Model 1871. Gemerkt J. B. Alt.
#117“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
#458GuerinEen tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
#559Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#724Helmut NewtonPeriod: 1920 - 2004Twee gesigneerde herdrukken van foto’s.
Deux rééditions de photos signées.No longer availableDim. 14,5 x 10 & 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300