Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.

Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.

Un vieux téléphone à cadran peint en or.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2906210257.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #422

    “Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.

    Composition abstraite. Technique mixte sur papier. Fenêtre endommagée.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #489
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Aréion. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 119/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 37 x 54 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #6

    Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.

    Une console suspendue en bois patiné de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #556

    Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois avec trois tiroirs ceinturés et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 123 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #546

    Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.

    Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #455

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 250 x 175 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67

    Een vierdelig serveerbestekje met zilveren handvatten. Sauslepeltje beschadigd.

    Couvert de service en quatre pièces avec poignées en argent. Cuillère à sauce endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #366

    Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.

    Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm 386,60 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #189

    Een commode tombeau in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad en verguld bronsbeslag.

    Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 115 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #553

    Een crapaudzetel met blauwe bekleding.

    Une chaise en crapaud avec un rembourrage bleu.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #147

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.

    Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More