Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.

Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.

Un vieux téléphone à cadran peint en or.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2906210257.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #248

    Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.

    Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #127

    Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.

    Un tantale en chêne, en métal et avec trois carafes en cristal. Marqué Le Tantale.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #424

    “De houtsprokkelaars in het Haagse bos”. Aquarel. Gemonogrammeerd.

    Les ramasseurs de bois dans la forêt de La Haye. Aquarelle. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.

    Une bague art déco en platine sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 50 ct. Et un diamant central de + - 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #200

    Een 18 K geelgouden schakelarmband bezet met vijf verschillende munten. Umberto I 1882 Italia 20 Lire. Pius XI 1932 Vaticaan 100 Lire. Pius XII 1900. George 1911. 20 Zwitserse Frank 1930.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de cinq pièces différentes. Umberto I 1882 Italia 20 Lire. Pie XI 1932 Vatican 100 Lire. Pie XII 1900. George 1911. 20 Franc Suisse 1930.
    No longer available
    Dim. 75,53 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #642

    Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.

    Deux grenades d'entraînement, une en caoutchouc et une en métal.
    No longer available
    Dim. h: 96 & 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #515
    Sarouk

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 215 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #599

    Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.

    Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.
    No longer available
    Dim. 90 x 40 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19

    “Koppel bij een koets” & “Koppel met hond”. Twee groepjes van meerkleurig Duits porselein.

    Couple en calèche & Couple avec chien. Deux groupes de porcelaine allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #277

    Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.

    Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een muziekinstrument van terra cotta, handvat in de vorm van een gestileerde stierenkop. Luristan (West-Iran), ca 1000 v.C.

    Un instrument de musique en terre cuite, manche en forme de tête de taureau stylisée. Luristan (Iran occidental), vers 1000 avant JC
    No longer available
    Dim. L. 30,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #147

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.

    Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More