#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
#90Een 18 K geelgouden hanger met Egyptische hiërogliefen.
#670Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
#678Een lot van vier verschillende bierpullen.
#534Een gebogen glazen salontafel.
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#45Een 18 K geelgouden lange geweven ketting. l: 39 cm.
#600Ets. Putzeys & Mélot, LiègeEen oude medische weegschaal van witgelakt metaal.
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#93“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.