#707
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#365
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#564
“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jan Burssens.
”Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Jan Burssens.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 200 / 250 -
#508
Een Chinees maskertje van gesculpteerd vuurhout. Met glazen oogjes.
#59Leo Jordaens
“Hooimijten” Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
#752Stephen Kaye
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#417
Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
#449
#899
Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#712Kees Van den Bree
“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#615