Other lots in this auction
-
#250Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguetten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 7.50 ct. en saffiermarkiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4.50 ct. D/G VVS-VS.
Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes et marquises ayant un poids total de ± 7,50 ct et de saphirs marquise ayant un poids total de ± 4,50 ct? D/G VVS-VS.No longer availableDim. 21,38 g l: 5 cmEstimate: € 7000 / 8000 -
#512“Stadszicht te Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Antoine.
”Vue de ville, Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Antoine.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Een paar 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. parelmoer en email.
Une paire de boutons à chemise en or jaune 18 ct sertis de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,10 ct, nacre et émail.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#538“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#788Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#775Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#767VianneEen gele glaspasta paddestoellamp.
Une lampe champignon en pâte de verre jaune.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#438Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
Deux caméras analogue. Avec statif ancien.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#386Een serie van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.
Une série de trois fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#327Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
Une poignée en bois africaine, finement ciselée. Kuba, RDC.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 60 / 80

