Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
Stefaan Schreel

Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
Dim. h 53 (170) cm
SKU: 2706230527.
Categories: ijzer, Marmer.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 240 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

    A XIXth century column clock in marble and alabaster. With pendulum and key. Some minor damage.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #495
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Een Tiffany tafellamp met bronskleurige voet in floraal motief en kap met groen glas.

    A Tiffany table lamp with bronze-coloured foot in floral motif and shade with green glass.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #213

    Een set van 2 metalen beelden, een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A set of 2 metal statues, a dressed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. h 45.5 cm
    Estimate: € 280 / 350
  • #256

    Een antiek Franse commode met 4 laden en een zwart marmeren blad.

    An antique French chest of drawers with 4 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 91 x 81 x 52cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #634

    Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.

    A long bayonet in leather sheath. With serial number.
    No longer available
    Dim. L:53cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    Een kleine paradedegen in schede van de Jagers te Paard. Eind XIXe eeuw.

    A small parade sword in sheath of the Hunters on Horseback. End of the XIX century.
    No longer available
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #644

    Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.

    A South American bayonet in leather sheath. National Artillery.
    No longer available
    Dim. L:56cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #310

    Een opvouwbare Art-Nouveau theaterkijker in koper, metaal, leder en een vermoedelijk zilveren florale decoratie bovenop met inscriptie ‘Pocoscope’ uit het begin van de vorige eeuw.

    A folding Art Nouveau theater viewer in copper, metal, leather and a presumably silver floral decoration on top with the inscription 'Pocoscope' from the beginning of the last century.
    No longer available
    Dim. 4.5 x 11.5 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #136

    Een acajou houten Louis XVI stijl dressoir. 4-deurs en 2 laden, met groen marmeren blad.

    An acajou wooden Louis XVI style sideboard. 4 doors and 2 drawers, with green marble top.
    No longer available
    Dim. 94 x 229 x 54cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666

    Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.

    A wooden hall table with marbre top and one drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 85 x 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #76

    Een set van 2 vergulde ovalen bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 met grote barst, vlechtwerk onderaan.

    A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #316

    Een set van 9 stoelen naar Marcel Breuer in 2 verschillende uitvoeringen waarvan 1 stoel met beschadigd vlechtwerk.

    A set of 9 chairs after Marcel Breuer in 2 different versions, 1 of which has damaged cannage.
    No longer available
    Dim. 84 x 47 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #697

    Een paar grote gietijzeren tuinvazen.

    A pair of large cast iron garden vases.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 49 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #106

    Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.

    A table of black lacquered pear wood with a cross connection on sculpted flute legs on wheels with white marble top.
    No longer available
    Dim. 76 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #615

    Een rond Chinees bijzettafeltje met snijwerk en marmeren blad, kan restauratiewerk gebruiken.

    A round Chinese side table with carving and marble top, could use some restoration work.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #584

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.

    Chandelier with six lights and satin glass shades.
    No longer available
    Dim. 32 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #292

    Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

    A white marble mantel clock. Pendulum and key missing.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Een schouwpendule van zwart marmer.

    A mantelpiece made of black marble.
    No longer available
    Dim. 35 x 36 x 13
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #40

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een cognac kleurige diamant in markies slijp van +- 0,80 ct. en 8 kleine briljantjes.

    An 18 karat yellow gold ring set with a cognac-coloured diamond in a marquise cut of +- 0.80 ct and 8 small brilliants.
    No longer available
    Dim. 2,35 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #169
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.

    “View of Schelle.” Oil on canvas. Signed and dated 1894.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #536

    Een fijn handgeknoopt tapijt.

    A fine hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 162 x 87cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #258

    Een metalen beeld van een koeienkop met koebel onderaan.

    A metal sculpture of a cow's head with a cowbell at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.

    A lot of 10 blue and white plates, Tournai. “A la mouche” decoartion. Consisting of 6 flat plates (1 with a large flake at the bottom), 2 deep plates, a larger plate and an oval dish. 19th century.
    No longer available
    Dim. 24 en 25 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #423

    Een Chinese vaas met de afbeelding van 30 figuren, hoofdzakelijk spelende kinderen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A Chinese vase depicting 30 figures, mainly playing children, from the second half of the last century.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #275
    Studio Vandersteen

    Suske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 67 tot en met 166. Ed. Standaard Uitgeverij. Zeer gelezen tot redelijke staat. 100 exemplaren.

    Suske en Wiske. The red series in four colours. Numbers 67 to 166. Ed. Standaard Uitgeverij. Worn to reasonable state. 100 albums.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #224
    Hutschenreuther Selb

    Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.

    109 piece of the Hutschenreuther Selb collection Dresden consisting of: 12 flat plates, 12 soup plates, 12 large dessert plates, 12 small dessert plates, 12 shallow bowls, 12 saucers, 1 of which is damaged, 10 cups, 12 mini plates, 4 oval dishes, 1 sauce boat, 1 sugar bowl, 1 butter dish, 1 salt and pepper set, 2 large round dishes, 1 soup tureen and 4 bowls/dishes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #500

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 13,88g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #286

    Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.

    An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.

    An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.
    No longer available
    Dim. 224 x 80cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #184

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More