Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen beeldje van een liggende Egyptische met een schaal.
Een metalen beeldje van een liggende Egyptische met een schaal.

Een metalen beeldje van een liggende Egyptische met een schaal.

Une figurine en métal d'une Égyptienne allongée avec un bol.
Dim. L. 30 cm
SKU: 3101230013.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #403

    Een lot van recent blauw en wit Chinees porselein bestaande uit drie kommetjes.

    Lot de porcelaine de Chine bleu et blanc récent composé de trois bols.
    No longer available
    Dim. +- h & Ø 7 - 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #155

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #317

    Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.

    Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #315
    Leuchtenburg Germany

    Dienkom porselein, gemerkt onderaan.

    Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. Ø26cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #137
    Delvaux

    Handtas “Delvaux” in paars leder, kan crossover gedragen worden.

    Sac à main « Delvaux » en cuir violet, peut se porter croisé.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #69
    Mary Jacques

    “Meisje met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille à l’ombrelle”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.

    Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.
    No longer available
    Dim. h 15 & 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een jongen met een jachthond. Biscuit in beige en olijfgroene tinten in de geest van Royal Dux. Onderaan gemerkt Austria en genummerd. Pluim op hoed gelijmd.

    Un garçon avec un chien de chasse. Biscuit dans les tons beige et vert olive dans l'esprit Royal Dux. Marqué Austria et numéroté en bas. Plume collée au chapeau.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7

    Een lot van tien antieke borden van Straatsburgs aardewerk.

    Lot de dix assiettes anciennes en faïence de Strasbourg.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Ruscha, Paris

    Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #383

    Een lot van zeven paar zgn. ‘gezondheidsballen’ van cloisonné op messing. In doosjes.

    Lot de sept paires de boules dites "de santé" en cloisonné sur laiton. Dans des boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More