Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#469
“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
#563
“Boeddha”, Jia Jing, houten beeldje van Boeddha circa 1550.
#464Beniti CornelisPeriod: 1946-2017
« Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b55cmEstimate: € 120 / 180 -
#490
#451
Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
#326
#625Val Saint Lambert
Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
#577
lot 2 houten katrollen, werktuig om te weven, Baoulé, Ivoorkust.
#506
#32Lydia VerleePeriod: °1939
“Voorjaarsbloesem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#570
Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 500