Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.

Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.

Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2806160714.
Category: wapens.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #714
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #463

    Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.

    Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.

    Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #473

    Een oude Duitse zwaardbajonet. Gemerkt ‘Carl Eickhorn, Solingen’. 1915.

    Longue baïonnette allemande. Marque Carl Eickhorn, Solingen. 1915.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #448

    Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.

    Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #678

    Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.

    Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #734

    Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.

    Lot de quatre matraques en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 5à / 80
  • #721

    Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.

    Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #532

    Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.

    Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een Imperiaal Duitse zwaardbajonet met zaagrug en met schede van leder en geel koper. Solingen.

    Sabre-baïonnette impériale allemande à lame à dents de scie et fourreau en cuir et laiton. Solingen.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #630

    Een oude Afrikaanse speer.

    Ancienne lance africaine.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #640

    Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.

    Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #724

    Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk

    Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 52 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #483

    Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.

    Trois dagues et une hache. Travail africain.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #719

    Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.

    Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 65 & 56 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #723

    Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.

    Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #727

    Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.

    Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #661

    Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.

    Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #694

    Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.

    Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #488

    Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.

    Lot de cinq haches africaines à manches en bois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #731

    Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.

    Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #461

    Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.

    Lot de quatre dagues africaines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #728

    Een Duits officierssabel met schede. 1897.

    Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #478

    Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.

    Baïonnette allemande marqué J.SCH K98. Fin des années ‘30. Avec fourreau en métal et ceinture en cuir. Différents numéros de série.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #536

    Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.

    Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #420

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Petite table d’appoint en chêne sculpté à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #609

    Een voorstelling van een heilige in hoogreliëf van gesculpteerd eikenhout.

    Sculpture en haut relief d’un Saint en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Antonio Corona

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #74
    C. Sielens

    “Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    “Herder” & “Nomade met thee”. Twee beelden van goudgepatineerd brons. Afrikaans werk.

    “Berger” et “Nomade au thé”. Deux sculptures en bronze patiné or. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 47 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #117

    Twee vazen van zachte pasta met een meerkleurig en verguld bloemendecor.

    Deux vases en pâte tendre à décor polychrome et doré de fleurs.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #741

    Een lot van vier bronzen tempelleeuwen.

    Lot de quatre lions de temple en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #78

    “Christus aan het kruis”. Een hoogreliëf van wit terracotta. Onleesbaar gesigneerd.

    “Le Christ crucifié”. Relief en terre cuite blanche. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een grote Turkse samovar van verzilverd metaal.

    Grand samovar turque en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #171

    Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIIIe eeuw.

    Sculpture religieuse en bois polychrome. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572
    Ichiyosai Kuniyoshi
    Period: 1768 - 1828

    “Geknielde Ronin” & “Gevecht van een Ronin” Twee oude Japanse houtsneden uit de reeks “De 47 Ronin”. Gesigneerd.

    “Ronin agenouillé” et “Combat d’un Ronin” Deux gravures sur bois japonaises anciennes de la série “les 47 Ronine”. Signées.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #618

    Een presenteerspiegel met Sterling zilveren montuur.

    Miroir de présentation à monture en argent sterling.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More