#629
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
#543
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#345
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#177
Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#639
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#277Musterschutz
#439
Japanse houtdruk met waterpartij.
#383
Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60/80 -
#693Val Saint Lambert
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
#193
Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#648
Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25/35 -
#291
Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
An 18th century copper bed warmer with handle.No longer availableDim. L: 115 cmEstimate: € 100/140