#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
#296Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#103Een glazen vaas met vergulde rand.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#64Twee erotische boeken. “Erotic Art”. en D. Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexueele Zeden in Woord en Beeld”.
Two erotic books. Erotic art. and D.Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexual Mores in Words and Pictures”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#159Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
#117Een Afrikaans ceremonieel bijl.
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm