Similar lots by type
-
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#628Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.
Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
Une table ronde en noyer. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420 / 460 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#96Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#901Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#253Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#474“Compositie”. Aquarel op karton.
”Composition”. Aquarelle sur carton.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#395Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#697Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.
Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main. Une pendule restaurée.No longer availableDim. l: 23 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Royal Dux“Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.
”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#416Een stoomgebogen beukenhouten kinderstoeltje met cannage.
Une chaise pour enfant en hêtre plié à la vapeur avec cannage.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#270Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 800 / 1000 -
#894Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
Quatre vases différents avec métal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200

