#527
#207
Een art deco lamp in chroom.
#303
Een paar messingen kerkkandelaars.
#344
Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
#47
Een bolle lampenvoet van Frans porselein met meerkleurige decors naar Fragonard in een Fries, omgeven met vergulde versieringen en op rode fond. Het decor met de hand gereproduceerd op de kap.
Un pied de lampe bombé en porcelaine française à décors polychromes d'après Fragonard dans un frison, entouré de décors dorés et sur fond rouge. Le décor est reproduit à la main sur l'abat-jour.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#147
Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
#515
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80/120
#660
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150/200 -
#260
Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
#213
Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
#474
“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
#695
Een kleine kopie van een Friese staartklok.
#389Zowa
#394Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#547
Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#217
“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
#377
“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#673Alessi
Witmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 & Ø38 cmEstimate: € 60/80