#53Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
#138Val Saint LambertEen designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
#297Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
#378Een vintage metalen bureaulamp.
#241Val Saint LambertEen vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#549Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#668Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
#474Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#133Val Saint LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
#303Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
#205Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#221Cristal Artisanat de LorraineEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#77Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60 / 120
#396Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
#700SèlectionEen zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).
Une montre de poche dans un boîtier en or jaune 18 ct gravé au dos d'un décor de cheval. (le verre manque).No longer availableDim. bruto: 66,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#492Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
#69Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#290Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 450 / 500 -
#219Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
#183Val Saint-LambertEen grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
#119Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Oude hoeve te Ranst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ancienne ferme à Ranst". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 160 / 200