Similar lots by type
-
#138Val Saint Lambert
Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350/450 -
#378
Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#667
Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#576
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60/120 -
#453Lolo Palazzo
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#241Val Saint Lambert
Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/240 -
#303
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60/100 -
#474
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 35/45 -
#549
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#205
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
Vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué et 'PU' (Pièce unique).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 220/240 -
#53
Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.No longer availableDim. b: 26 & 30 cmEstimate: € 100/120 -
#668
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/70 -
#316
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#403
Een design bureaulamp van zwart metaal en glas. Model ‘Memphis’ door Robert Sonneman & George Kovacs.
Une lampe de bureau design en métal noir et verre. Modèle 'Memphis' de Robert Sonneman & George Kovacs.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/150 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#554
Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/300 -
#221Cristal Artisanat de Lorraine
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/250 -
#297
Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#113Val Saint Lambert
“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
« Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#679
Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#484
Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.
Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#27
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#267
Een XVIIIe eeuws gebeeldhouwd engelenkopje, omgebouwd tot kleine console.
Une tête d'ange sculptée du 18ème siècle, transformée en petite console.No longer availableDim. 20 x 38 x 21 cmEstimate: € 75/90 -
#430
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 150/250 -
#515
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Un tapis persan en laine noué à la main. Très usé.No longer availableDim. 424 x 332 cmEstimate: € 50/80 -
#602Burnett
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#168
Een slanke vaas van geslepen kristal, deels kobaltblauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Un vase élancé en cristal taillé, partiellement coloré en bleu de cobalt dans la masse. Marqué et numéroté en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 300/400 -
#397
Een bronzen Boeddhahoofd. Thailand. Sporen van verguldsel.
Une tête de bouddha en bronze. Thaïlande. Traces de dorure.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#504
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#675
Een klein Chinees kastje van zwartgelakt hout met meerkleurig decor.
Petit cabinet chinois en bois laqué noir à décor multicolore.No longer availableDim. 76 x 59 x 28 cmEstimate: € 35/45 -
#659
“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#514
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
Un cadre photo avec cadre en argent sterling.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 120/140