#28Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.
#37Een oude elektrische modellocomotief. Enkele kleine manco’s. Beieren.
Ancienne locomotive électrique. Quelques petits manquants. Bavière.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 60 / 100
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#18Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
#716Een bergère van witgepatineerd hout met bekleding van olijfgroen fluweel.
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#555Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#136Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
#204Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Jager en zijn hond op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chasseur et son chien de chasse sachant chasser à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 500 / 700 -
#111Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).
Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160