Similar lots by type
-
#626
Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#666
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1109
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#926
Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#536
Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#216
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#916
Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1117
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#946
Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#686
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout, bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises en chêne sculpté, garnis de velours rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#1122
Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1101
Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#596
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#576
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#956
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#1118
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250/280 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#1125
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#906
Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#518
Een lot van tien Chinese e.a. borden met verschillende decors. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix assiettes en porcelaine de Chine et autres aux décors divers. En grande partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#901V. Tiranti
Een buste van albast, gesigneerd en gemerkt.
Buste en albâtre. Signé et avec marque.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/60 -
#930
Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#100Chronomètre Boon
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met 18 karaats geel gouden ketting met hanger met een afbeelding van Ambiorix.
Montre de poche en or jaune 18 ct et sa chaîne également 18 ct avec pendentif représentant Ambiorix.No longer availableDim. Bruto: 114,86 gEstimate: € 1200/1400 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#260Delheid
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600/2000 -
#242Beaufort
“Zicht op een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’un moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250 -
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#206
Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#660Pontiac Quartz
Twee verschillende roestvrij stalen horloges.
Deux horloges en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/80