Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.
Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.

Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.

Une vitrine du milieu du siècle avec des montures en cuivre et deux parois de verre convexes.
Dim. 135x46x180 cm
SKU: 3101230516.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #516
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats witgouden bloemenvormige ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.

    Une bague fleur en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #413

    Een set van drie Chinees porseleinen bekers met sepiakleurige decoratie van o.m. een draak.

    Série de trois tasses en porcelaine de Chine à décor sépia d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h 9, Ø 9,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528

    Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 340 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #125

    Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,32 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,32 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #245

    Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.

    Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

    Quatre presse-papiers plats en cristal incolore émis pour BATC. Marqué. Nous en ajoutons quatre autres.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168

    Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.

    Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h62cm
    Estimate: € 1750 / 2000
  • #332

    Een etui met kruiden en pastasoorten.

    Une poche avec des herbes et des pâtes.
    No longer available
    Dim. 38 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #58

    Een aardewerken schenkkannetje met meerkleurig bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Verseuse en faïence à décor floral multicolore. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h:16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #92

    Een vergulde houten spiegel in Louis-Philippestijl. Mooie kroon bovenaan met vruchten-en bloemenmotief.

    Miroir en bois doré de style Louis-Philippe. Belle couronne au sommet avec motif fruité et floral.
    No longer available
    Dim. 155 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #57
    Giulia Manganti

    Porseleinen schemerlamp met geel koperen montuur, versierd met een duif en rozen in de stijl van Sèvres en met een Sèvres merk. Onderaan gemerkt.

    Lampe de table en porcelaine à monture en cuivre jaune, à décor d'une colombe et de roses dans le goût de Sèvres et d'une marque de Sèvres. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H.47 cm (incl)
    Estimate: € 100 / 120
  • #334

    Een lot meetinstrumenten en experimenten (o.a. maagdenburger halve bollen) en een verrekijker.

    Lot d'instruments de mesure et d'expériences (y compris les hémisphères de Magdenburg) et une longue vue.
    No longer available
    Dim. H: 3-25 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More