Other lots in this auction
-
#464Beniti CornelisPeriod: 1946-2017
“Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.
« Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b55cmEstimate: € 120 / 180 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#177
Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.
Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .No longer availableDim. 360 gEstimate: € 150 / 200 -
#490
Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#601
Masker in gesculpteerd hout, deels ingekleurd, Baoulé - Ivoorkust.
Masque en bois sculpté, en partie coloré, Baoulé - Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h49cm x b22cmEstimate: € 45 / 55 -
#45
Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 130 / 60 -
#106
19e eeuws rond tafeltje, koperen elementen. Op centrale driepoot.
Table ronde XIXème, éléments en cuivre. Sur trépied central.No longer availableDim. Ø73cm x h76cmEstimate: € 120 / 150 -
#331
Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.
Une paire de grands plateaux en métal argenté.No longer availableDim. 71x45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359Willy Vandersteen
“De stalen bloempot” , De avonturen van Suske en Wiske in de rode reeks, 2e druk.
« De stalen bloempot», Les aventures de Suske et Wiske dans la série rouge, 2e édition.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#39Mon Gelper
Een paar erotische aquarellen. Waarvan één gedateerd 1985. Gesigneerd.1. h35 x b24,5cm2. h19,5 x b25,5cm
Quelques aquarelles érotiques. L'une d'eux datée de 1985. Signée. 1. h35 x l24,5 cm 2. h19,5 x l25,5 cmNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#357
Twee diverse olielampen. Kappen vervangen, lampglazen aanwezig.
Deux lampes à huile différentes. Couvercles remplacés, verres de lampe présentes.No longer availableDim. H: 45-56 cmEstimate: € 20 / 30 -
#260Mauboussin Paris
Een roestvrij stalen horloge met vergulde vatting. Versierd met kleine steentjes. In oorspronkelijke presentatiedoos.
Une montre en acier inoxydable avec lunette plaquée or. Décoré de petites pierres. Dans sa boîte de présentation d'origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120