#362
Een Delftse en een Chinese dekselvaas met een blauw en wit decor. Onderaan gemerkt.
Une potiche de Delft et un vase à couvercle chinois à décor bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 49 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#128
“Herderin met lammetje.” Gesculpteerd houten beeld, laat 19de eeuws.
"Bergère avec agneau." Statue en bois sculpté, fin XIXe siècle.No longer availableDim. h 121 cmEstimate: € 400/500 -
#587Cérabelga
Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#451
Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoontje. Oost-Europees.
#326
#666
Een marmeren sokkel in vijf segmenten.
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vennezichten.” Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Vues d’étang.” Une paire d’aquarelles sur papier. Signé.No longer availableDim. h14 x b23,5cmEstimate: € 40/60 -
#419
“Fornells - Menorca.” Olieverf op paneel.
"Fornells-Minorque." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. h19 x b26cmEstimate: € 35/50 -
#633Burswood Stratocaster
Een elektrische gitaar met esdoornen nek en kop. Met gitaartas.
#581
Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.No longer availableDim. h 15 & 13 cmEstimate: € 80/100