Other lots in this auction
-
#640Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#116Een grijsgepatineerd houten bedframe met gesculpteerde kuif in Lodewijk XV-inspiratie en bloemenstrikken.
Cadre d’un lit en bois patiné gris à la coiffe de style Louis XV et aux noeuds fleuris.No longer availableDim. h: 150 cm b: 1,35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#292“Bordurend meisje”. Aquarel op papier.
“Fille avec son ouvrage”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Montjoye - LegrasEen siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.No longer availableDim. 92,28 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#402Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30 / 50





