Similar lots by type
-
#895Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
Cygne en métal argenté et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#404Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#408Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#967Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1095Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#218Lalique, FranceEen reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400 / 450 -
#567Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd koper met een meerkleurig decor van bloemen op een rode fond en het dekseltje getooid met een aapje.
Une théière en porcelaine chinoise et cuivre argenté en forme de potiron, décor multicolore sur fond rouge, avec couvercle surmonté d’un singe.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 70 / 100 -
#1060Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#804Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1098Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#805Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#744Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#987Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#247Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#880Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#815Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1071Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1005Val St. LambertEen karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1069Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#844Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#1065WiskemannEen groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel op dienblad, twee ovale plateaus, een shaker, een coupe, en een kaviaarschaal.
Grand lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, deux plateaux ovales, un shaker, une coupe et un plat à caviar.No longer availableDim. H: 46, 45,5 en 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#937Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1080Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#794Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#427Een bronzen bel, een Hindoeïstisch offerschaaltje en twee koperen wierrookbranders.
Cloche en bronze et plat à offrande hindou, ainsi que deux brûle-parfum en cuivre.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 350 / 450 -
#642“Vogels in een fruitboom”. Gouache op zijde.
“Oiseaux dans un arbre fruitier”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 55 cmEstimate: € 260 / 280 -
#498Vier Chinese beelden van gesculpteerd hardhout. We voegen er een visser van meerkleurig geglazuurd aardewerk en een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine aan toe.
Quatre sculptures en bois dur sculpté. Nous ajoutons un pêcheur en faïence polychrome et une Guanyin en blanc de Chine.No longer availableDim. h: 26 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#633Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met lammetjes.
Une théière hexagonale en porcelaine chinoise, décor multicolore de personnages et d’agneaux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70 / 90 -
#304Van den Broek“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#944“Leap-frog bank”. Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Leap-frog bank”. Ancien tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. b: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#553Een dekseldoosje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een konijntje en versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une petite boîte en porcelaine chinoise en forme de lapin, multicolore et à la décoration fleurie. Marquée en dessous.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#781Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende kleurloze vazen met gouden details.
Trois vases en verre de Boom, incolore et détails dorés.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#450LimaVeertien verschillende kleurrijke handgemaakte armbanden. Artesania Mujer Matsigenka.
Quatorze bracelets multicolores faits main. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#469Een affiche voor een tentoonstelling van Chagall bij Galerie Maeght tussen december 1969 en januari 1970. We voegen er een grote reproductie van een modern werk aan toe.
Affiche pour l’exposition de Chagall chez Galerie Maeght de décembre 1969 à janvier 1970. Nous ajoutons une grande reproduction d’un oeuvre moderne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#758KrautheimEen porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.No longer availableEstimate: € 60 / 100

