Similar lots by type
-
#118
Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.
Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180/220 -
#751Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#352
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#767Val St. Lambert
Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#138Lalique, France
Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door drie gesatineerde vissen.
Coupe en cristal incolore portée par trois poissons satinés.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 300/340 -
#805Val St. Lambert
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#448Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met gegolfde rand in blauw en groen. Barst
Vase en cristal taillé au bord ondulé coloré bleu et verre dans la masse. Fêlé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#804Ichendorf
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#391Val St. Lambert
Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#347
Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Vase et carafe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#427Val St. Lambert
Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.
Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/60 -
#38Val St. Lambert
Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#297
Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#287Val St. Lambert
Twee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van bloemen. In originele etuis.
Deux suites de six sous-verre en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#288Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180/240 -
#283Daum, France
Een vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.
Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#91Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/40 -
#343Val St. Lambert
Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#791
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#388
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#423Val St. Lambert
Een asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#723
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#803
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#133
Een milieu de table van kleurloos kristal en koper, gedragen door twee honden van zamak en op een houten voetstuk.
Milieu de table en cristal incolore et cuivre, porté par deux chiens en régule et sur une base en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#13Royal Dux
“De slangenbezweerster”. Een beeldje van meerkleuig porselein in art decostijl. Fluit ontbreekt. Onderaan gemerkt.
“Le charmeur de serpents”. Statuette en porcelaine polychrome de style art déco. La flûte manque. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#79Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Boerenpaarden”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Chevaux de trait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#263
Twee verschillende pijpen.
Deux différentes pipes.No longer availableDim. l: 56 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#661
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.
Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100/150 -
#489Maurice Wyckaert
“Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#48
Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#299
Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.
Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/120 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#415
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 120/180 -
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50/70 -
#216
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#501
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300