Similar lots by type
-
#273
“Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.
“Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#243
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/60 -
#293
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#263
“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#253
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#283
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#757
“De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#109
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#800
Een eikenhouten boekenrek.
Une étagère en chêne.No longer availableDim. 120 x 150 x 30 cmEstimate: € 200/260 -
#129
“Dorpszicht met kerktoren”. Olieverf op doek.
“Vue de village à la tour d’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 30/60 -
#191Edward Leibovitz
“Groep”. Blauwgroene glazen sculptuur. Gesigneerd.
“Groupe”. Sculpture en verre bleu-vert. Signée.No longer availableDim. 42,5 cmEstimate: € 1400/1800 -
#442
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50/70 -
#617
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220/300 -
#620
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#793
Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.
Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#455
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#836
Een antiek pianobankje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met een openklapbaar opbergvak onder de zit.
Un banc de piano antique en chêne sculpté style Louis XV, revêtement de tapisserie. Rangement rabattable en dessous de l'assise.No longer availableDim. 45 x 95 cmEstimate: € 120/140 -
#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80