Similar lots by type
-
#597
Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.
Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 350/500 -
#1010
“Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.
“Athlète”. Statuette antique en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#863
Een gietijzeren tuinvaas op sokkel.
Un vase de jardin sur socle en fonte.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#791
Een lot varia, bestaande uit een sokkel van albast en marmer met twee zamakken paardjes, een kandelaar met vijf lichtpunten, een tafeltje met een lantaarn, een bronzen hondje en een boogspanner van zamak. Beschadigingen en manco’s.
Un lot comprenant un socle en albâtre, un marbre de deux chevaux en régule, un chandelier avec cinq branches, une petite table avec lanterne, une statuette en bronze en forme de chien et un tendeur d’arc en régule. Dégâts et manquants.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#809
Een inktstel van zwart marmer met twee glazen inktpotten met gietijzeren deksels en een pennenhouder in de vorm van een gewei.
Encrier en marbre noir à deux récipients en verre aux couvercles en fonte et un porte-plume en forme de bois de cerf.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 50/80 -
Omega De Ville
Een roestvrij stalen dameshorloge.
No longer availableEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#673
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rozedecor van bloemen en perzikken. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine de Chine multicolore, décor aux pêches et fleurs. Marqués en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/180 -
#687Royal Boch
Een paar coupes op voet van monochroom wit porselein naar een ontwerp van Ernest D’Hossche.
Paire de coupes sur pied en porcelaine monochrome blanche d’après une cenception d’Ernest D’Hossche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 500/600 -
#1087
Een lot van drie beeldjes, bestaande uit een bronzen jongensbuste, een bronzen voorstelling van Napoleon en een Romeins keizer van zamak op marmeren sokkel.
Lot de trois statuettes comprenant un buste de garçon en bronze, un Napoléon en bronze et un empereur romain en régule sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#168
Een studie voor een vrouwenhoofd van terracotta. Atelier Blickx, Mechelen.
Etude d’une tête de femme en terre cuite. Atelier Blickx, Malines.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 160/200 -
#683Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.
“Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#1048Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een jongedamesbuste van gesculpteerd albast op een marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Buste de jeune femme en albâtre sculpté sur socle en marbre. Signature au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#672
“Eendjes bij de vijver”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Canards prés de l’eau”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#918
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#331
Een eikenhouten schouwklokje in Henri II-stijl. In werkende staat, met slinger en sleutel.
Pendule en chêne de style Henri II. En état de marche, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#234Eugène Van der Linden
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#1031
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60