Similar lots by type
-
#628
Een Belgische lans, model 1896.
Lance belge modèle 1896.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100/120 -
#148Albini - Braendlin
Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#423
Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.
Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.No longer availableDim. h: 23 & 54 cmEstimate: € 40/60 -
#805
Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#81
Een oud kortzwaard met koperen handvat.
Sabre court ancien à la manche en cuivre.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 120/150 -
#198Chatellerault
Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#791
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#127
Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.
Carabine belge, système Terssen 1848-1898 pour le Régiment des Carabiniers.No longer availableDim. l: 129 cmEstimate: € 200/280 -
#178
Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200/300 -
#118
Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.
Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 220/300 -
#171
Een Britse sabel model 1908, gebruikt door de Belgische cavalerie periode 1914 -1918.
Sabre britannique modèle 1908 de la cavalerie belge pendant la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180/240 -
#158Fabrique Nationale, Herstal
Een Belgische Mauser, model 1889.
Mauser belge, modèle 1889.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 180/220 -
#188Comblain, Liège/
Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240/360 -
#137Manufacture d’armes St. Etienne
Een Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.
Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.No longer availableDim. l: 130 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#638
Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120/200 -
#131Charles Galoppin, Bruxelles
Een percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.
Pistolet à percussion avec décoration gravée et finement sculptés vers la crosse. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#87
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
Fusil Berdan espagnol n° 4 modèle 1867.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 250/300 -
#53
Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#263Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 81 x 86 cmEstimate: € 140/160 -
#177
Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Zonder slingertje en sleuteltje.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton. comprenant pendule et deux candélabres de style Napoléon III. Sans balancier ni clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#379
Twee verschillende vlaggenstokken, bovenaan getooid met een leeuw.
Deux différentes hampes, se terminant en lion.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 120/200 -
#277
Een schotel van blauw en wit aardewerk met een decor van een hert. Delft, einde XVIIIde eeuw. Haarscheur.
Plat en faïence bleue et blanche à décor d’un cerf. Delft, fin du XVIIIe siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø 35,5 cmEstimate: € 120/200 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Een oude Duitse messingen microscoop in kistje.
Microscope ancien en laiton dans son coffret. Allemagne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#821
Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
Coupe décorative en cristal sur pied et avec pendeloques.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#101
Een gesculpteerde vrouwenbuste van albast en marmer.
Buste de jeune femme en albâtre et marbre sculpté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#732A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#543
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/120 -
#235
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 600/800