Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..

Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..

“L’amant”. Miniature romantique sur ivoire. Cadre en os. XIXe siècle.
Dim. 10 x 8 cm
SKU: 0202160171.
Category: Textiel.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #171
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #547

    Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.

    Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #697

    Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.

    Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #663

    Twee diverse vintage handtassen.

    Deux sacs à main différents. Vintage.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #573
    Leontine Craane

    Een donkerbruine beer. Genummerd 22.

    Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #578
    Leontine Craane

    Een lichtbruine beer. Genummerd 19.

    Ours en peluche brune claire. Numéro 19.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #581
    Steiff

    Een licht bruine beer. Elmar nummer 32.

    Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.
    No longer available
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583
    Schildpad

    Een meisjespop. Genummerd 64.

    Poupée féminine. Numéro 64.
    No longer available
    Dim. L: 65 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #712
    Jan Van Baelen

    “Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Moutons et poules dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #707

    Een lot van achtentwintig albums van ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ en ‘Continuity Comics’ van o.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, enz...

    Lot de 28 albums de ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ et ‘Continuity Comics’, e.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #696

    Een eikenhouten klapsecretaire in Renaissancestijl. Omstreeks 1900.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Renaissance. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #94
    W. Courtens

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #413

    Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?

    Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49
    Marthe Baudez

    “Stilleven met haring en oesters”. Olieverf op doek. Omstreeks 1930.

    “Nature morte aux hareng et huîtres”. Huile sur toile. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.

    Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #36
    De Coene

    Een barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.

    Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #430
    Chanel No 5

    Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #138

    Twee groepjes van meerkleurig porselein: Eén in de vorm van een edel koppel en één van een dame aan piano. Duits werk. Kleine schade aan het kleedje.

    Deux groupes en porcelaine polychrome: l’un formant un couple élégant, l’autre une femme jouant la piano. Travail allemand. Petit dégât à une robe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #772

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More