#697Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
#573Leontine CraaneEen donkerbruine beer. Genummerd 22.
#663Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
#583SchildpadEen meisjespop. Genummerd 64.
#581SteiffEen licht bruine beer. Elmar nummer 32.
#547Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60 / 100
#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
#77Een lot van vier verschillende kristallen asbakken, waarvan drie van Val St. Lambert en één Boheems. We voegen er een model van een Duesenberg van gegoten kristal aan toe. Gemerkt van Goebel.
Lot de quatre cendriers en cristal dont trois de Val St-Lambert et un de Bohème. Nous ajoutons un modèle d’une Duesenberg en cristal moulé. Marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#729“Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#60Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet à maillons en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 19,08 gEstimate: € 600 / 800 -
#148Drie albums met zichtkaarten, vaak over Venezuela, verder ook Antwerpen, New-York enz.
Trois albums contenant des cartes postales, de Venezuela, d’Anvers, de New York etc.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#90Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
#412“Piccola fattoria in Campania”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Piccola fattoria in Campania”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 100 -
#649Een zeshoekige houten penseelkoker met een landschapsdecor in reliëf.
#555Negen diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86C-648, “South of the Yangzi...”. “Familie met een krant”. “Kinderanimatie”. 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-675, “Spreading out nuw clothes on a bumper harvest market”. 1975 - 8071-160, “De muurkrant”. Wei Changyou 1974, “The herdspeople of the grasslands rejoice...”. 1975 - 8171-1219. “Leeszaal van het gemeenschapshuis”.(..)
Neuf affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86C-648, “South of the Yangzi...”. “Familie lisant un journal”. “Animation d’enfants”. 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-675, “Spreading out nuw clothes on a bumper harvest market”. 1975 - 8071-160, “Le journal mural”. Wei Changyou 1974, “The herdspeople of the grasslands rejoice...”. 1975 - 8171-1219. “Salle de lecture”. (..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#400Festina Chrono Bike AlarmEen stalen herenpolshorloge.
Montre à bracelet homme en acier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#357Een mosterdpotje van meerkleurig porselein in de vorm van een dame met twee schaaltjes voor peper en zout. Eerste helft XXe eeuw.
Moutardier en porcelaine polychrome en forme d’une femme tenant deux coupes pour sel et poivre. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 50