Similar lots by type
-
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#583SchildpadEen meisjespop. Genummerd 64.
Poupée féminine. Numéro 64.No longer availableDim. L: 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#581SteiffEen licht bruine beer. Elmar nummer 32.
Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.No longer availableDim. L: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Leontine CraaneEen donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#697Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#663Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#547Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#417Een lot speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#572M. Chagall“Bloemenvaas met rode achtergrond en twee personages”. Litho. Met onderschrift in hoogdruk “Marc Chagall”.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Souscrit “Marc Chagall”, imprimé en relief.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 190 / 220 -
#619G. Wagener“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 79Estimate: € 80 / 120 -
#551VictoriaEen tête-à-tête op dienblad van meerkleurig porselein in empirestijl. Onderaan gemerkt.
Tête-à-tête et plateau en porcelaine polychrome de style Empire. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#186Een mahoniehouten linenpress met vier laden onder twee paneeldeuren.
Meuble à deux corps en acajou dite “linen press” ouvrant à quatre tiroirs et à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. 186 x 110 x 48 cmEstimate: € 240 / 300 -
#807Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#508Een gemberpot van Chinees porselein met een famille rosedecor. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#550Hermés CalècheEen vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#213Antoon AmorgastiPeriod: 1880 - 1942“De olifantenmenner” Een grote groep van donkergepatineerd gips op een groen marmeren sokkel. Diverse manco’s en herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Le dompteur d’éléphants”. Grand groupe en plâtre à patine foncée sur socle en marbre vert. Différents manquants et réparations. Signé et daté 1925.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 200 / 400 -
#546Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428Een engeltje met een schaapje van meerkleurig Weens porselein.
Angelot et agneau en porcelaine polychrome de Vienne.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#796Een paar stoelen van getorst eikenhout in renaissancestijl met poten in H-verbinding.
Paire de chaises en chêne torsadé de style renaissance. Pieds à entretoise en H.No longer availableEstimate: € 40 / 60

