Similar lots by type
-
#583SchildpadEen meisjespop. Genummerd 64.
Poupée féminine. Numéro 64.No longer availableDim. L: 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#697Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.
Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#578Leontine CraaneEen lichtbruine beer. Genummerd 19.
Ours en peluche brune claire. Numéro 19.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#663Twee diverse vintage handtassen.
Deux sacs à main différents. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#547Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#581SteiffEen licht bruine beer. Elmar nummer 32.
Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.No longer availableDim. L: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Leontine CraaneEen donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#783Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#656Een ééndeurskastje van gefineerd hout in eclectische stijl. Versierd met bloemenmarqueterie, een centrale bronzen plaquette en beslag, twee bronzen figuren op de hoeken, zestien koperen plaquettes en een marmeren blad.
Petit meuble à une porte en bois de placage de style éclectique. Décor de fleurs marquetées, plaquette centrale et montures de bronze, deux personnages en bronze sur les coins. Seize plaquettes de cuivre et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#105Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met Mercedes embleem.
Porte-clefs en or jaune 18 ct avec l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 11,56 gEstimate: € 250 / 350 -
#298Val St. LambertEen likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#27Twee ovale hoogreliëfs van gebeeldhouwd hout met afbeeldingen van mythologische taferelen. Omstreeks 1900.
Deux reliefs ovales en bois sculpté représentant des scènes mythologiques. Vers 1900.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#827Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#474“Religieus personage”. Gegraveerd in bladgoud op gips.
“Personnage religieux”. Gravé en feuille d’or sur plâtre.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#341DoyenneEen vierhoekige vaas van gesatineerd glas met een tinnen florale versiering. Naams werk, periode art deco.
Vase carré art déco en verre satiné au décor floral en étain. Travail namurois, années 30.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#173Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in bestekkoffer.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#723Twee boeken:- “Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.
Deux livres:-“Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#207Charles Anfrie“Pas de chance”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de chance”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650 / 700

