Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..

Een miniatuur met een romantische scène op ivoor in benen lijstje..

“L’amant”. Miniature romantique sur ivoire. Cadre en os. XIXe siècle.
Dim. 10 x 8 cm
SKU: 0202160171.
Category: Textiel.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #171
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #583
    Schildpad

    Een meisjespop. Genummerd 64.

    Poupée féminine. Numéro 64.
    No longer available
    Dim. L: 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #578
    Leontine Craane

    Een lichtbruine beer. Genummerd 19.

    Ours en peluche brune claire. Numéro 19.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #547

    Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.

    Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #663

    Twee diverse vintage handtassen.

    Deux sacs à main différents. Vintage.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #573
    Leontine Craane

    Een donkerbruine beer. Genummerd 22.

    Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #581
    Steiff

    Een licht bruine beer. Elmar nummer 32.

    Ours en peluche brune claire. Elmar numéro 32.
    No longer available
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.

    Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #238

    Een massief zilveren doosje op vier pootjes. Versierd met gedreven bloemenguirlandes. Zijden binnenbekleding, binnenkant van het deksel in vermeil. Keuren van Birmingham, 1907. Makersmerk JDWD.

    Boîte sur quatre pieds cambrés en argent massif. Décor de guirlandes fleuries repoussé. Intérieur recouvert de soie, intérieur du couvercle en vermeil. Poinçons de Birmingham, 1907. Orfèvre JDWD.
    No longer available
    Dim. H. 6 cm en Br 79,08 gr.
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    Jules Dupré

    “Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #479

    Een oude poster m.b.t. de Zoo van Antwerpen. Jaren ‘50.

    Ancienne affiche du Jardin Zoologique d’Anvers. Années 50.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #543

    Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.

    Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #710
    Christian Dior

    Een gel parfum van 200 ml in gesloten verpakking en een duo rouges.

    Gel de parfum de 200 ml dans sont amballage d’origine Et un duo de rouges.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een zg. pelgrimsfles van Chinees blauw en wit porselein met feniksen in het decor.

    Gourde de pèlerin en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de phénix.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #104
    B. Devis

    “Belgische kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La côte belge”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647
    Lalique, France

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.

    “Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #719
    Jules De Cort

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #231
    Tiffany & Co

    Een sterling zilveren schotel, achteraan gemerkt. en genummerd 20342.

    Plat ovale en argent sterling au bord chantourné. Marque et numéro 20342 au verso.
    No longer available
    Dim. L: 45,50 cm 1323,70 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #456

    Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #830

    Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More