Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuur taartschep en strooilepel van zilver. In etui. Te testen.

Een miniatuur taartschep en strooilepel van verzilverd metaal. In etui.

Une petite pelle à gâteau en metal argente et une cuillère à dispersion. Dans son étui.
SKU: 2710200301.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #253

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #502
    Kunisada III Utagawa
    Period: 1848-1920

    “Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede (ingelijst drieluik). Gesigneerd en gedrukt in 1901.

    Deux acteurs kabuki . Gravure sur bois en couleurs (triptyque encadré). Signée et imprimée en 1901.
    No longer available
    Dim. 34 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158
    De Vianne

    Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.

    Une lampe de table en verre à décor floral gravé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje

    Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #364

    Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.

    Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #6

    Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.

    Petit lustre en bronze à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #27
    Christofle

    Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.

    Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #68

    “Sint-Nicolaas”. Messingen triptiek.

    Saint Nicolas . Triptyque en laiton.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #616

    Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.

    Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199

    Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.

    Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.
    No longer available
    Dim. 196 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #762
    Villeroy & Boch, Metlach

    Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.

    Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More