Other lots in this auction
-
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#364Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.
Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 260 / 280 -
#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#308GloriaEen mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 65 / 70 -
#228“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk, naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Sculpture sur socle en marbre d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
Pied de lampe en métal de forme balustre.No longer availableDim. h: 47 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#402Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60

