#519“Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableDim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#317Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
#15Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
#523Een met brons beklede Boeddha met ruyi. Onderaan gemerkt.
Un Bouddha couvert de bronze avec ruyi. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#509“Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.
Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#644Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
#658Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.