#245Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#138“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#471S. FerraroEen porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.
Un vase en porcelaine avec décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#217Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 300