Other lots in this auction
-
#535Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360 / 380 -
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#123Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.
Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.No longer availableDim. h 77cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Een waterjuffer onder glazen stolp.
Une libellule sous une cloche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 44 / 48 -
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
Un vieux mannequin recouvert de lin sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#600Een bruidspaar. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika. Evenals een soortgelijk antropomorf kannetje.
Jeunes mariés. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale. Ainsi qu’une petite verseuse anthropomorphe.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.
Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120

