#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een ovale robijn van +- 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'un rubis ovale de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#229“Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.
#425VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
#144Jan De BelderPeriod: °1953“Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100 / 120