Similar lots by type
-
#138Een schouwpendule van zwart en rood marmer. Met bijhorende cassolettes. Randschilfer.
Une horloge de cheminée de marbre noir et rouge. Avec les cassolettes d'accompagnement. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 28 & 23 cmEstimate: € 70 / 90 -
#98Een uitgestoken houten Bacchus.
Un Bacchus en bois sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300 / 400 -
#148“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#493Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.
Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Poulet décoratif polychrome en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 70 / 100 -
#123L. Claus“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#487Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#163Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#467“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir avec deux cassolettes assorties, décorée de détails en marbre vert. Sans clé.No longer availableDim. h: 43 & 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320 / 400 -
#468Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100 / 120 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160 / 200 -
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#557Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#575Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#143“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#171“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200 / 280 -
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#602Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160 -
#199“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,38 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 500 / 550 -
#534Een 18 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt van 20 francs met Napoléon.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce de 20 francs en or jaune 22 carats avec Napoléon.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#669György KadarPeriod: 1912 - 2002“Stilleven”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Nature morte . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 38 cmEstimate: € 25 / 30 -
#144Jacobs“Slapende jongen met ezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Garçon endormi avec un âne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 53 cmEstimate: € 180 / 240 -
#7Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
Un lot de poterie composé de deux plats et d'un vase de style Iznik.No longer availableDim. Ø: 32 cm h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#3Carl Thieme, Potschappel, Dresden“Meisje met hondje bij een mand”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec un chien près d'un panier . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#36Een gedreven messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton martelé.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14B. Leicher“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
Clôture . Lithographie. Signée.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#654Paul Goris“Bij volle maan”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
À la pleine lune . Lithographie. Signée et numérotée 7/7 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40 / 60


