#717Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#629Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#734Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#754Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#198“Neptunus”. Een bronzen beeld.
#711Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#774Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80
#728Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
#327Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
#31Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit twee vaasjes en een asbak. Allen gemerkt.
#397Willy Vandersteen“De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.
”De stemmenrover”. Un album de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#519Lot gravures: C. Marstboom. “Kathedraal van Antwerpen”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Joris Minne. “Zonder titel”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat (ingelijst, 19 x 14,5 cm). Kunstmap, “De Parochie van Miserie” door J. Wilms. 5 linosnede door E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.
Un lot de gravuresC. Marstboom. “Cathédrale d’Anvers”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.Joris Minne. “Sans titre”. Une gravure sur bois. Signée hors planche. (encadrée, 19 x 14,5 cm).Portefeuille, “La Paroisse de la Misère” par J. Wilms. 5 linos par E. Ausloos. Ed. Krylos 1974. In-folio.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#656Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
#873Twee houten sigarenvormen.
Deux formes à cigares en bois.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
#655Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif spiral serti de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 700 / 800 -
#503Een vaas van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 50