#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
#629Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#711Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#717Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#734Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#754Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#774Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#198“Neptunus”. Een bronzen beeld.
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#547Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
#325Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en forme de coeurs en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 250 / 300 -
#619Picasso“Geneviève Laporte, zittende vrouw”. Droge naald. Gemerkt met stempel en gedateerd in de plaat : 1951.
”Geneviève Laporte, femme assise”. Pointe sèche. Marque avec tampon et datée dans la planche: 1951.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#88Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#323Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
Un lot de trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#181“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 800 / 900 -
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in markies geslepen briljant van 0,91 ct. Color FI1. en twee pear shape briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct. Kleur FSI1 en DVS2. Met certificaten.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant taillé marquise de 0,91 ct, couleur FI1 et deux brillants en forme de poire ayant un poids total de 0,70 ct, couleur FSI1 et DVS2. Avec certificats.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#501Een messingen weegschaal met gewichten. Portugees werk.
Une balance en laiton avec poids. Travail portugais.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50