Other lots by Val St. Lambert
-
#165Val St. Lambert
Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.
Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#133Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#88Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40/50 -
#68Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40
Similar lots by type
-
#116
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#79
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#100
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#214
Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#98Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 25/40 -
#17
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/80 -
#101
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50 -
#180
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableOnline onlyDim. h:23 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#155
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#349
Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/80 -
#127
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#151
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#31
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#273Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#54
“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 31 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#78
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit.
La Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#45
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50/70 -
#247Constant Simon
“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120