#674
#368
Een paar vaasjes van gemêleerd groen glaspasta.
#351
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
#411
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#393
Een designvaas van beige en bruin glas.
#421
Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
#361
Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
#668
Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
#49
“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
Ste. Marie; St. François & Ecce Homo. Trois peintures en églomisé.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#348
Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
#601Corry AmmerlaanPeriod: °1947
#698
Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
#457
#324
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32/40
#443
Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80/120 -
#378
Glazen vaas. Meerkleurig. Gemerkt.
#389
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
#396Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 195 x 102 cmEstimate: € 20/40 -
#225
Un collier en or rose 18 K avec un pendentif en forme de lettre C serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 350/400 -
#170
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en acier inoxydable. Chronographe Suisse.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#39Constantin MeunierPeriod: 1831 - 1905
“Arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#300
#199
#262L. Klinkenberg
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#112
“Danseres”. Een bronzen beeldje. Tijdperk art deco.
#539
Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.No longer availableDim. 214 x 113 x 36 cmEstimate: € 200/400