Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.

Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.

Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2709220413.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #413
Estimate: € 55 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #608

    Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.

    Vase en verre de Bohême vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #393

    Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #403

    Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 18 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #398

    Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.

    Un vase en verre violet dans l'esprit Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #417

    Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.

    Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.

    Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431

    Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.

    Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #317

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.

    Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Legras

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.

    Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501
    Scailmont

    Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #541

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #350

    Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.

    Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.

    Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 124 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #647

    Een bajonet in metalen schede.

    Une baïonnette à fourreau métallique.
    No longer available
    Dim. L:40cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #672
    Holmegaard, Denemarken

    Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.

    Une coupe design en verre gris fumé et un petit vase. Les deux marqués. Conception par Lutken.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #466

    “Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.

    "Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Shunsai Toshimasa

    “Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

    Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
    No longer available
    Dim. 36x71cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #143
    Jean-Ossaye Mombur

    “L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.

    « L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #698
    Cosmos Meshed

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met bloemendecor. Belgische productie.

    Tapis en laine nouée mécaniquement à décor floral. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #603

    Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.

    Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.

    Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.
    No longer available
    Dim. h: 67 en 72 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #192

    “Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    "Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Dim. 79 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.

    Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (50cm)
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More