#388Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.
#501ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
#608Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
#417Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
#293Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
#23Val Saint-LambertEen vaas van groen gedraaid kristal.
#403Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
#413Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
#621Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
#398Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
#317Een paar grote glazen windlichten.
#431Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 85 / 100
#390Delvaux, BruxellesEen rood lederen pochette.
Une pochette en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#372Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Gehuchtje in het bos”. Sgraffiti met Oostindische inkt. Gesigneerd.
#70Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 650 / 700 -
#326Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#348Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
#344Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#560Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
#337Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145MignonEen driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.
Garniture de trois pièces en porcelaine. Avec un décor romantique peint à la main 'Louis XV.' 'Décore Limoges'. Un couvercle abîmé.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.
#321Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.
#334Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
"Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23x19cmEstimate: € 25 / 35