Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.

Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.

Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2709220417.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #398

    Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.

    Un vase en verre violet dans l'esprit Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #541

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.

    Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #431

    Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.

    Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #393

    Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Legras

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.

    Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293

    Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.

    Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 18 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #413

    Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.

    Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #608

    Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.

    Vase en verre de Bohême vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #317

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #501
    Scailmont

    Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #536

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #189
    Vlaamse School

    “De start van de jacht met talrijke personages en dieren in een landschap”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw. Craquelé met lichte verfschade onderaan.

    "Le début de la chasse avec de nombreux personnages et animaux dans un paysage". Huile sur toile. XVIIIème siècle. Craquelures avec légers dégâts de peinture en bas.
    No longer available
    Dim. 60 x 87 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #426

    Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.

    Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.
    No longer available
    Dim. 79 x 43 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #581

    Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein

    Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.

    Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 85 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #697

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #385

    Een paar avondtasjes met maliën van zilver.

    Une paire de sacs de soirée avec cotte de mailles argentée.
    No longer available
    Dim. 515 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #689
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 44 x 106 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een eikenhouten kloosterbank.

    Un banc de réfectoire en chêne.
    No longer available
    Dim. 126,5 x 36 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #131

    “Engel met trom en fluit”. Bronzen beeldje met donker patina naar Clodion. Op dubbele marmeren sokkel. Draagt een handtekening.

    "Ange avec tambour et flûte". Statue en bronze à patine sombre d'après Clodion. Sur un double socle en marbre. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More