Other lots in this auction
-
#179Henri Schouten
“Voorstelling met engeltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
Représentation avec des anges . Huile sur toile. Signé et daté.No longer availableDim. 50 x 74 cmEstimate: € 550/650 -
#754
Een paar antieke mondgeblazen kleurloos glazen karaffen.
Une paire de carafes antiques en verre incolore soufflé à la bouche.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 80/120 -
#213
Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/340 -
#245
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 600/700 -
#292Solingen
Een bestek van roestvrij staal voor 12 personen met 24 karaats goudoplage. In originele koffer. Met certificaat.
Couvert en acier inoxydable pour 12 personnes à dorure 24 ct. Dans le coffre d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#21
Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.
Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#37
Een lot van veertig strips, grotendeels Asterix en Suske & Wiske.
Lot de quarante bandes dessinées, surtout Asterix et Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#307
“La Guerre et l’Occupation”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947 Gelimiteerd op 500 exemplaren.
“La Guerre et l’Occupation”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947. Limité à 500 exemplaires.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200/300 -
#262Albert Steel
“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#711
Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.
Un lustre avec coupe en albâtre, vers 1900.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 200/250