Similar lots by type
-
#488Een vruchtbaarheidsbeeldje van hout en hoorn en een beeldje van terracotta. Nigeria.
Statuette de fertilité en bois et corne et une statuette de terre cuite. Nigeria.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#711“Mbulu-ngulu”. Een Afrikaans reliekfiguur van hout en koper. Kota, Gabon.
“Mbulu-ngulu”. Statuette reliquaire en bois et cuivre. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#468Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#537Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté rehaussé de coquilles. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 70 / 80 -
#593H. De Meyer“Licht-gebogen”. Een kunstwerk van met de hand gesculpteerd blauwe hardsteen. Onderaan gemerkt en gedateerd 2005.
“Légèrement penchés”. Sculpture en pierre bleue. Marque et date 2005 sur la base.No longer availableEstimate: € 500 / 750 -
#517Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté, coiffée de plumes. Travail africain.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#708Een geestelijk bruidegomsbeeld “Blolo Bian”. Baule, Ivoorkust.
Statuette de jeune marié Biolo Bian. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591H. De Meyer“Doorboord”. Een kunstwerk van met de hand gesculpteerd blauwe hardsteen. Onderaan gemerkt en gedateerd 2004.
“Percé”. Sculpture en pierre bleue. Marque et date 2004 sur la base.No longer availableEstimate: € 500 / 750 -
#498Een gesculpteerde stenen vijzel.
Mortier en pierre sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#518Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Masque africain en bois sculpté surmonté d’un oiseau stylisé. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een beker met een mannenhoofd en een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Kuba & Luba Zaïre.
Chope en forme de tête et statuette d’ancêtre en bois sculpté. Kuba et Luba, Zaïre.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#297Een milieu de table van geslepen kristal en messing, versierd met handvatten in de vorm van gestileerde vogels.
Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#481Een zilveren dekseldoosje, versierd met geëmailleerde motieven en bloedkoraal. Berberwerk, XIXe eeuw. +/- 755 g Bruto. Met bijbehorend lepeltje.
Boîte couverte en argent décoré d’émail et de corail rouge. Travail Berbère, XIXe siècle. ± 755 g brut. Avec cuillère assortie.No longer availableDim. 8 x 16 x 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#404Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#446Een armstoel van gesculpteerd hout.
Fauteuil en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#10Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#680Een godslamp van messing en verzilverd metaal, versierd met gevleugelde engelenhoofden.
Lampe de sanctuaire en laiton et métal argenté décorée de têtes d’angelot ailées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#300Yves Saint LaurentOpium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#410Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#351Val St. LambertEen likeurstelletje, bestaande uit een karaf en zes glaasjes van kleurloos en groen geslepen kristal.
Garniture à liqueur comprenant une carafe et six gouttes en cristal taillé aux détails verts.No longer availableEstimate: € 50 / 90 -
#651Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.
Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#786Drie stoelen van gesculpteerd mahoniehout in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1900.
Trois chaises en acajou sculpté aux différentes décorations. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 80

