Similar lots by type
-
#967G. de Feure
Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#277
Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#211
Een kleine glazen karaf met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor met verzilverd tinnen montuur. Vermoedelijk Mont Joye. Omstreeks 1900.
Carafon en verre à décor de fleurs peintes et émaillées à la main et à monture en étain argenté. Probablement Mont Joye, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#322Karl Blynckens (?)
“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#221
Twee verschillende vazen van gesatineerd glas met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor. Vermoedelijk Mont Joye. Eén met randschilfer. Omstreeks 1900.
Deux vases différents en verre satiné à décor de fleurs peintes à la main et émaillées. Probablement Mont Joye. Un éclat. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 200/240 -
#1113
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#207V.A. Winner (?)
Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.
Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#741
Een lot van vier verschillende glazen karaffen, waarvan drie met handgeschilderde decors.
Lot de quatre carafes en verre dont trois aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#298
Een lot glaswerk bestaande uit een kruik met tinbeslag, een kruik met opgelegde bloemen en een coupe in tinnen houder.
Lot de verrerie comprenant une cruche ornée d’étain, une cruche aux fleurs appliquées et une coupe à monture en étain.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#883Stein
Drie Westerwald bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Decors in grijs en kobaltblauw. Eén met bladmotief en inscriptie “Uebermuth thut selten gut”, één met een herbergscène en rocailles en één met guirlandes en twee klinkende mannen rond de tekst: Der Trunk sei klar, das Herz sei wahr und froh der Man, dann stoßel an”.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 20, 18,5 & 16 cmEstimate: € 25/40 -
#572L. Gebhardt
“Alpenlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage dans les alpes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#3
Een serveerwagentje met twee klapblaadjes, versierd met marqueterie-imitatie.
Table de service à deux abattants en imitation de marqueterie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#210
Een 18 karaats geel gouden art deco armband bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bracelet art déco en or jaune 18 ct serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 800/1000 -
#734
“Priesters”. Olieverf op schildersbord. Gemonogrammeerd R.L.
“Prêtres”. Huile sur carton. Monogrammé R.L.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#1089
Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.
Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#416
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan. Tijdperk Régence.
Petit meuble à une porte un un tiroir en chêne. Epoque Régence.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.
“Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 30/60 -
#234Rene De LannoyPeriod: 1907-1985
“Planten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Plantes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#726
Een nest of tables van mahoniehout met kalfsleren blad in Regency-stijl. We voegen er twee soortgelijke bijzettafeltjes aan toe.
Suite de tables de gigogne en acajou à tablettes en vachette. Style Regency. Nous ajoutons deux tables d’appoint dans le même genre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#732
Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#644Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 29,5 49,5 cmEstimate: € 120/140