Similar lots by type
-
#207V.A. Winner (?)
Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.
Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#298
Een lot glaswerk bestaande uit een kruik met tinbeslag, een kruik met opgelegde bloemen en een coupe in tinnen houder.
Lot de verrerie comprenant une cruche ornée d’étain, une cruche aux fleurs appliquées et une coupe à monture en étain.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#221
Twee verschillende vazen van gesatineerd glas met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor. Vermoedelijk Mont Joye. Eén met randschilfer. Omstreeks 1900.
Deux vases différents en verre satiné à décor de fleurs peintes à la main et émaillées. Probablement Mont Joye. Un éclat. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 200/240 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#1113
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#277
Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#322Karl Blynckens (?)
“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#741
Een lot van vier verschillende glazen karaffen, waarvan drie met handgeschilderde decors.
Lot de quatre carafes en verre dont trois aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#967G. de Feure
Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#211
Een kleine glazen karaf met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor met verzilverd tinnen montuur. Vermoedelijk Mont Joye. Omstreeks 1900.
Carafon en verre à décor de fleurs peintes et émaillées à la main et à monture en étain argenté. Probablement Mont Joye, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#584
“Boten aan de kade”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#64Pol DelamperPeriod: 1878-1958
“Stilleven met bloemen en appels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et pommes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#401
Een beschilderde houten papegaai. Klein letsel.
Perroquet en bois peint. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#354
Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#414
Twee grafische werken, bestaande uit een druk van Luyckx en een houtsnede van Mutsaerts.
Deux oeuvres graphiques dont une gravure par Luyckx et une gravure sur bois par Mutsaerts.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#171Cuba-Havana
“Montecristo”. Een houten kistje, gemerkt Cohiba met 21 sigaren aangekocht 16 juli 2016 met vochtigheidsmeter.
“Montecristo”. Coffret en bois marqué Cohiba contenant 21 cigares achetés le 16 juillet. Avec hygromètre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#697
Een paar ivoren opiumflesjes, versierd met erotische scènes in het decor.
Paire de flacons à parfum en ivoire aux décors érotiques.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 40/60 -
#85
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met larimar.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de larimar.No longer availableDim. 14,72 gEstimate: € 350/450 -
#533Erica Chaffaert
“Kreet van de woestijn”. Twee hoofden en een buste van meerkleurig aardewerk en plaaster. Gesigneerd.
“Cri du désert”. Deux têtes et un buste en faïence et plâtre polychrome. Signés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#555
Twee halssnoeren van granaat, we voegen er een te herstellen armband aan toe.
Deux colliers en grenat, nous ajoutons un bracelet à réparer.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#233
Een Heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Frankrijk, XVIIIe eeuw. Hoofd gerestaureerd.
Saint Jean-Baptiste en bois polychrome. France, XVIIIe siècle. Tête restaurée.No longer availableEstimate: € 240/360