Other lots in this auction
-
#573lot van 2 Indonesische medicijnpotjes.
lot de 2 pots de médecine indonésiens.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#346Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#505Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#474J. Welsh“Street #6”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017 achteraan.
Rue #6. Huile sur toile. Signée et datée 2017 au dos.No longer availableDim. 83 x 102 cmEstimate: € 300 / 400 -
#355HohnerMondharmonica, “Hohner Echo Elite”, Made in Germany, Art Deco muziekinstrument, in originele doos.
Harmonica, "Hohner Echo Elite", Made in Germany, instrument de musique Art Déco, dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 30 / 35 -
#259Rudi De Vos“Cremerie Kennes.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1992.
"Crémerie Kennes." Huile sur carton. Signé. Daté de 1992.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#407Een lot van vijf porseleinen snuffbottles met gevarieerd decor. Licht blauwe gebroken (hersteld), bruine met hersteld dopje.
Lot de cinq tabatières en porcelaine au décor varié. Celle en bleu clair cassée (répareé), la marronne avec coiffe réparée.No longer availableDim. +- 8 cmEstimate: € 50 / 90 -
#98Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.
Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.No longer availableDim. 103 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#199J. Brouwers“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.
Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#686Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#697Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).
Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 25 / 40




