Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.

Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.

Un milieu de table blanc monochrome en forme de terrasse ronde avec trois putti et une pièce décorative centrale avec trois autres putti.
Dim. Ø cm
SKU: 3101230227.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #573

    lot van 2 Indonesische medicijnpotjes.

    lot de 2 pots de médecine indonésiens.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #346

    Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.

    Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #505

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.
    No longer available
    Dim. 5,26 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #474
    J. Welsh

    “Street #6”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017 achteraan.

    Rue #6. Huile sur toile. Signée et datée 2017 au dos.
    No longer available
    Dim. 83 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #355
    Hohner

    Mondharmonica, “Hohner Echo Elite”, Made in Germany, Art Deco muziekinstrument, in originele doos.

    Harmonica, "Hohner Echo Elite", Made in Germany, instrument de musique Art Déco, dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 18cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #259
    Rudi De Vos

    “Cremerie Kennes.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1992.

    "Crémerie Kennes." Huile sur carton. Signé. Daté de 1992.
    No longer available
    Dim. 69 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een lot van vijf porseleinen snuffbottles met gevarieerd decor. Licht blauwe gebroken (hersteld), bruine met hersteld dopje.

    Lot de cinq tabatières en porcelaine au décor varié. Celle en bleu clair cassée (répareé), la marronne avec coiffe réparée.
    No longer available
    Dim. +- 8 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #98

    Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.

    Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.
    No longer available
    Dim. 103 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #199
    J. Brouwers

    “Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #303

    Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.

    Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #686

    Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.

    Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.
    No longer available
    Dim. H: 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #697

    Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).

    Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).
    No longer available
    Dim. h: 20 - 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More