Other lots in this auction
-
#362Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#284André Van den SandePeriod: 1910 - 1996“Stilleven met apothekersbenodigdheden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fournitures de pharmacie.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Een antieke Tibetaanse tangka.
Un ancien tangka tibétain.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#599Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.No longer availableDim. 90 x 40 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679Een paar rood marmeren fotokadertjes.
Une paire de cadres en marbre rouge.No longer availableDim. b: 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#53Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.
Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363ZenithEen draagbare radio, model Trans-Oceanic Royal “3000-1”. Slijtagesporen.
Une radio portable, modèle Trans-Oceanic Royal 3000-1. Signes d'usure.No longer availableDim. 26 x 32 x 13 cmEstimate: € 40 / 45 -
#381Een lot van 6 Aziatische bronzen voorwerpen, waarbij o.a. een pad, een belletje, een busje met been, enz.
Un lot de 6 objets asiatiques en bronze, dont un crapaud, une cloche, un bus avec os, etc.No longer availableDim. h: 5,5 - 16,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#118Louis VuittonEen lederen handtas, model Alma met monogrammotief. Datacode BA0090.
Un sac à main en cuir, modèle Alma avec motif monogramme. Code de données BA0090.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#87Een lederen aktetas.
Mallette en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#477Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 340 -
#486Norconia, GermanyEen CO2 luchtbuks. Model QD78. Kaliber 4.5mm. Met gemonteerde RD1X30 holografische richtkijker.
Une carabine à air comprimé CO2. Modèle QD78. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée holographique RD1X30 montée.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120


