Other lots in this auction
-
#639Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.
Deux miroirs de style mansarde en bois laqué blanc.No longer availableDim. 70 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Een koffer met bestek van verzilverd metaal (100). Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84-delig plus een pollepel.
Valise avec couverts en métal argenté (100). Motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces plus une louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#592Een Tibetaanse thangka.
Un thangka tibétain.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#40Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 600 / 700 -
#89Angelo VadalaPeriod: °1940“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#394Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,69 gEstimate: € 470 / 550 -
#575Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
Un tapis oriental d'après Nain. Noué à la main.No longer availableDim. 343 x 246 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#489Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Aréion. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 119/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 180 / 240 -
#508Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500 / 600


