Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.

Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.

Une belle poupée décorative avec tête, pieds et mains en biscuit.
Dim. l: 65 cm
SKU: 2906210071.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #27

    Een paar amphipterevormige messingen kandelaars. Beschadiging aan de vleugel.

    Une paire de bougeoirs amphibies en laiton. Dégât à l'aile.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.

    Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #34
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 6.12.80 en genummerd 129/200 buiten de plaat. Met dédicace.

    Femme au chat. Une lithographie. Signée, datée du 6.12.80 et numérotée 129/200 à l'extérieur de la planche. Avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 36 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #462
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.

    Femme et chat. Une lithographie. Signée, numérotée 148/150 et datée '98 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #590

    Een Chinees houten naaitafeltje met uitgestoken decor van draken, vogels en bloemen.

    Une table de couture chinoise en bois avec un décor sculpté de dragons, d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Een doosje met elf Franse eretekens.

    Une boîte avec onze décorations françaises.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #573

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.

    Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #244
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.

    Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #446
    Hämmerli

    Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.

    Une carabine CO2 à plusieurs coups. Modèle 850 AirMagnum. Calibre 4.5mm.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #243

    Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.

    Un grand vase en poterie de Torhout à décor de chardon stylisé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More