Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.

Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.

Une belle poupée décorative avec tête, pieds et mains en biscuit.
Dim. l: 65 cm
SKU: 2906210071.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289
    Goebel, Germany

    “Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.

    Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.

    Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm 806,45 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #464

    Een notenhouten open boekenkast in Empirestijl met verguld bronzen monturen en op leeuwenpoten.

    Bibliothèque ouverte de style Empire en noyer avec montures en bronze doré et pieds de lion.
    No longer available
    Dim. 175 x 111 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #63

    Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.

    Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522

    Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau en bois patiné or avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #56

    Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.

    Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189

    Een commode tombeau in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad en verguld bronsbeslag.

    Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 115 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #379
    Albert Hagers
    Period: 1915-2005

    “Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm

    Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #485

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.
    No longer available
    Dim. 321 x 223 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #373

    Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.

    Une tirelire de mission en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #202

    Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.

    Boîte à bijoux en bois, décorée d’incrustations de laiton.
    No longer available
    Dim. 18 x 27 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 12,34 g
    Estimate: € 370 / 450
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More