Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

Un beau kilim persan aux motifs géométriques. Début du XXe siècle.
Dim. 304 x 180 cm
SKU: 2505210226.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #626

    Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.

    Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.
    No longer available
    Dim. 111 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #150

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #276

    Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils, bekleed met grijs fluweel.

    Une paire de fauteuils cabxiolets sculptés, recouverts de velours gris.
    No longer available
    Dim.
    Estimate: € 100 / 120
  • #396

    Twee zwartgelakte in elkaar schuivende Chinese tafeltjes met decors van geisha’s van pietra dura onder glas.

    Deux tables chinoises coulissantes laquées noires avec des décorations de geisha en pietra dura sous verre.
    No longer available
    Dim. 66 x 49 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Twee antieke houten hoedenvormen.

    Deux formes de chapeaux en bois antiques.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #535

    Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.

    Un plat de service en argent. 800 ‰, vraisemblablement belge. 1465 grammes.
    No longer available
    Dim. 46 x 31 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #667

    Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.

    Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #326

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Une table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 103 x 83 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #575

    Een achtarmige bronzen luchter.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #156

    Een groot Engels mahoniehouten bureau-plat met acht laden in de gordel en met kalfslederen blad.

    Une grande étagère de bureau en acajou anglais avec huit tiroirs dans la ceinture et dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 168 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #87

    “Memento Mori”. Een bronzen beeld naar een werk van Carl Kaubu.

    Memento Mori . Une statue en bronze d'après une œuvre de Carl Kaubu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #112
    Georg Claessens

    “Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...

    Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More