Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

Un beau kilim persan aux motifs géométriques. Début du XXe siècle.
Dim. 304 x 180 cm
SKU: 2505210226.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #67

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #195

    Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats pour montre. A récupérer.
    No longer available
    Dim. 43,15 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #151

    Een barok hoogreliëf van gebronzeerd rood koper, versierd met vruchten, bladeren en engelenkopjes. Wellicht onderdeel van een wandversiering.

    Haut-relief baroque en cuivre rouge bronzé, décoré de fruits, de feuilles et de têtes d'anges. Peut faire partie d'une décoration murale.
    No longer available
    Dim. 50 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #432

    Een antieke Tibetaanse tangka.

    Un tangka tibétain antique.
    No longer available
    Dim. 63 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #595

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 72 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #276

    Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils, bekleed met grijs fluweel.

    Une paire de fauteuils cabxiolets sculptés, recouverts de velours gris.
    No longer available
    Dim.
    Estimate: € 100 / 120
  • #539

    Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.

    Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres Marie-Thérèse identiques à six bras avec des pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609
    Jeannine De Laet

    “Plattelandszicht te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue rurale à Mol . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #37

    Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois vases en poterie céladon, dont deux forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 & 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424
    Renaat Meris (?)

    “Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.

    Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “De Boekenomhelzing”. Aquatint. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 8/10 buiten de plaat.

    L'étreinte du livre . Aquatinte. Signée, datée et numérotée 8/10 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More