Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.

Un beau kilim persan aux motifs géométriques. Début du XXe siècle.
Dim. 304 x 180 cm
SKU: 2505210226.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #37

    Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois vases en poterie céladon, dont deux forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 & 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.

    Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Delheid. 970 grammes.
    No longer available
    Dim. 43 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #280

    Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.

    Collier de perles à trois rangées et avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #43

    Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.

    Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. b: 40 & 45 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #38

    “Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Leçon de poésie . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    “Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).

    Mère et fils dansant . Un groupe de terre cuite blanche émaillée multicolore. Marqué en bas. Royal Dux (?).
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #458

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #91

    “Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.

    Birdie . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #681
    Amphora, Austria

    Een sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière décorative en porcelaine multicolore, flanquée de deux filles. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #642

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #448

    Een Boeddha van rood en geel koper.

    Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #273

    Een oude kiesschijftelefoon met gepolychromeerde houten kast.

    Ancien téléphone à cadran rotatif avec encadrement en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More