Other lots in this auction
-
#204Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée avec béguine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#59Yvette Jansens“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585“Horen, zien en zwijgen”. Drie gesculpteerde Afrikaans houten beeldjes. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijntanden aan toe.
Entendre, voir et se taire. Trois statuettes africaines en bois. Nous ajoutons deux défenses de phacochère sculptées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#161Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#2René Huchet“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le Croisic en Bretagne . Huile sur toile. Signé”.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#199“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Mannenportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
Portrait d'homme . Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#697MajakEen Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”
Une horloge de bureau russe avec un bord en cristal. Fabriqué en URSS.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#483Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 150 / 180

