#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
#488Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
#581Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
#350Vijf verschillende paternosters in een verguld glazen doosje.
#533Richard Gurney & Thomas CookSterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900 -
#45Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#440Twaalf 800‰ zilveren oestervorkjes en zes zilveren theelepeltjes. In originele etuis.
Douze fourchettes à huîtres en argent de 800 ‰ et six cuillères à café en argent. Dans les étuis d'origine.No longer availableDim. 335 gEstimate: € 120 / 160 -
#80Een 18 K wit en geelgouden ketting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#546Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#672Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Berglandschap met olijfboom”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1977, genummerd 2 en met opdracht.
Paysage de montagne avec olivier . Eau-forte. Signée, datée 1977, numérotée 2 et avec dédicace.No longer availableDim. 29,5 x 38,5 cmEstimate: € 30 / 40