#111Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
#303Een diorama van een scheepsatelier.
#316Grote kerkkandelaar op driepoot van gedreven koper.
#149“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#265Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 1,43 gEstimate: € 130 / 180 -
#47Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
#679Pascal Somon“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
#145Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
#533Richard Gurney & Thomas CookSterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900 -
#348Een paar antieke gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinxen.
Une paire de chenets antiques en fonte en forme de sphinx.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Francky.No longer availableDim. 16,52 gEstimate: € 500 / 600