#137Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
#88“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
#639Böhm“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#404Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#73Jordan Sheffield collectionEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Tijdperk art deco. Met bijgevoegd dienblad. Met stofhoezen.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Epoque Art Déco. Avec plateau attaché. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#488Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
Une paire de lanternes suspendues en bronze avec verre bombé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 200