Other lots by Christofle
-
#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
Une boîte en bois laqué noir avec un couvercle en métal argenté.No longer availableDim. 8 x 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137ChristofleEen etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#585Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
Triomphe . Une statue allégorique en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#577Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#92“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#747Een messingen scheepskijker in houten kistje.
Un télescope marin en laiton dans une boîte en bois.No longer availableDim. b: 17 cm (kistje)Estimate: € 100 / 140 -
#564Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#389Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
Petite table d'appoint avec côtés rabattables.No longer availableDim. 74 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132Alfons ProostPeriod: 1880 - 1957“Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit.
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#526Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30 / 35


