Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Christofle

Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.

Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.
Dim. H. 12,5 cm
SKU: 2710200027.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Christofle

  • #441
    Christofle

    Een zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.

    Une boîte en bois laqué noir avec un couvercle en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 8 x 22 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137
    Christofle

    Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.

    Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #108

    “Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.

    Mère de Dieu, joie des soufrants. Triptyque en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 11 x 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #585

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #395
    Rodania

    Een roestvrij stalen quartzhorloge.

    Une montre en acier inoxydable quartz.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #504
    Nancy Ailery
    Period: °1962

    “Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.

    Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #401

    Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.

    Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #178

    Een grote fossiele ammoniet.

    Une grande ammonite fossile.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #373
    Aries, Madrid

    Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje

    Une trousse de toilette en cuir marron. Avec clé
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #437
    Goebel, Germany

    “What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.

    Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #196

    Een tweeledige houten hoekvitrine.

    Une vitrine d'angle en bois en deux parties.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More